در لس انجلس؛

پلیس آمریكا به ابزار جدیدی برای دستگیری مجرمان مجهز می شود

پلیس آمریكا به ابزار جدیدی برای دستگیری مجرمان مجهز می شود

به گزارش بست روید دستگاهی ساخته شده كه شبیه تلفیقی از اسلحه و كمند است. این ابزار كمند را به فاصله ۱۰تا۲۵ فوتی پرتاب و فرد مظنون پلیس را گرفتار می كند.


به گزارش بست روید به نقل از دیلی میل، دستگاهی به نام۱۰۰ BolaWrap ساخته شده كه تلفیقی از چیزی مشابه اسلحه و كمند است كه فرد مضنون را گرفتار می كند.
این ابزار كمندی را پرتاب می كند كه دور بازوها و پاهای فرد می پیچد. این كمند خارهای ریزی دارد كه به لباس فرد می چسبند تا او را كنترل كند. هدف از ساخت این اسلحه كمك به افسران پلیس برای بازداشت افراد غیر مسلح و همچنین افراد مبتلا به بیماری های روحی است.
به قول شركت تولید كننده این ابزار جان فرد را تهدید نمی كند و فرصتی برای كاهش تنش و البته كمك به افسران پلیس فراهم می آورد. این دستگاه می تواند فردی در فاصله ۱۰تا ۲۵ فوتی را گرفتار كند.
در انتهای این كمند دو خار كوچك وجود دارد كه به لباس فرد می چسبند تا دور بازوها و پاهای او بپیچند. به قول كاپیتان سابق پلیس لس آنجلس، افسران پلیس الان در حال آموزش استفاده از این ابزار هستند و تصمیم دارند در ماه ژانویه سه نسخه از آنرا در خیابان به صورت آزمایشی استفاده كنند.

1398/09/13
23:44:51
5.0 / 5
4592
تگهای خبر: آموزش , ابزار , شركت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
BestRoid اندروید