رییسی:

شبكه ملی اطلاعات را به شدت دنبال خواهیم كرد

شبكه ملی اطلاعات را به شدت دنبال خواهیم كرد

به گزارش بست روید رئیس قوه قضاییه اظهار داشت: به هیچ وجه از حقوق مردم كوتاه نمی آییم چونكه آنان ولی نعمت انقلاب هستند.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، حجت الاسلام رییسی امروز (چهارشنبه) در اصفهان اظهار نمود: چیزی كه رهبری برای ما در گام دوم انقلاب ترسیم كرده اند این است كه به عدالت نزدیك شویم.
وی ادامه داد: احساس مسئولیت حس مباركی است، فردی كه در جامعه به معروف و منكر حساس نباشد، مرده شمرده می شود.
وی اظهار داشت: امروز بعنوان یك مسئول، از این همه احساس رضایتی كه به دستگاه قضایی وجود دارد، خوشحالم. این باید بعنوان یك فرصت تلقی شود. بخش قضایی كنترل كیفیت است، اگر ساختارهای فسادآور اصلاح گردد و دستگاه ها وظایف خودرا انجام دهند، كمتر به دستگاه قضایی ایراد وارد می شود.
وی اظهار داشت: امروز حضور شما، توطئه ایجاد ناامنی در كشور توسط بدخواهان را نقش بر آب كرد و امروز كشور ما در مقابل این توطئه امن است.
رئیسی اظهار داشت: باید در این راه خطرپذیر بود و احساس مسئولیت كرد. از شاخصه اصفهان، شهدای عالی قدر هستند كه برای جهان اسلام درخشش دارند و نشان صدق را همراه خود دارند و هیچ زمان نباید شهید و شهادت، ایثار و از خودگذشتگی و مجاهدت كمرنگ شود.
رئیسی اظهار داشت: مرتب تاكید می كنید باید بر احیای حقوق عامه احساس مسئولیت شود، امام (ره) به مردم نگاه تشریفاتی نداشت، اگر می گفت میزان رای ملت است، عمیقا معتقد بود. امروز بعنوان یك مسئول، از این همه احساس رضایتی كه به دستگاه قضایی وجود دارد، خوشحالم و این باید بعنوان یك فرصت تلقی شود.
رئیس قوه قضاییه اظهار داشت: این نكته درست است، شبكه ملی اگر فعال شود خیلی از مسائل را حل می كند، شبكه ملی اطلاعات یكی از اهدافی است كه به شدت دنبال خواهیم كرد و یكی از لزوم های جدی كشور است.
وی اظهار نمود: پرچمی را كه رهبری برداشته اند، ظیفه داریم پای این پرچم بایستیم و ایستادگی را پیشه نماییم. امروز مسئله مبارزه با ناهنجاری ها و فساد یكی از مهمترین مسائل جامعه است.
ربیس قوه قضاییه افزود: هم در اصلاح ساختارهای فسادزا، هم در اصلاح قوانین و مقررات و هم برای برخورد با متخلفان باید كار عملی كرد.
وی اشاره كرد: حتما بدانید، ملامت ملامت گران و حاشیه سازی های دشمن ما را از میدان به در نخواهد كرد. امروز حضور شما، توطئه ایجاد ناامنی در كشور توسط بدخواهان را نقش بر آب كرد و امروز كشور ما در مقابل این توطئه در امنیت قرار دارد و نباید فراموش كرد هم باید به خواست مردم دقت كنیم.
رییسی اظهار داشت: هم با اغتشاشگران برابر قانون برخورد می نماییم و هم نسبت به مسئله مردم، باید توجه كرد. نباید بگذاریم سفره مردم خالی بماند. در یك كلام از حقوق مردم كوتاه نخواهیم آمد.
منبع:

1398/09/15
13:51:22
5.0 / 5
4730
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
BestRoid اندروید