كامیون خودران 2800 مایل سفر كرد

كامیون خودران 2800 مایل سفر كرد

بست روید: یك كامیون مجهز به سنسورهای مختلف، دوربین و رادارها محموله ای یخچالی را از ایالتی به ایالت دیگر در آمریكا برد. این كامیون در وضعیت خودران 2800 مایل را طی كرده است.


به گزارش بست روید به نقل از دیلی میل، شركت Plus.ai اعلام نمود یك كامیون خودران این شركت مسافت ۲۸۰۰ مایل را در وضعیت اتومات( خودران) طی كرده است. این كامیون از ایالت كالیفرنیا تا پنسیلوانیا یك تریلر یخچالی با محموله ای فاسدشدنی را حمل كرد. این وسیله نقلیه مجهز به سیستم های پیشرفته رانندگی خودران است كه اطلاعات سنسورهای مختلف را ادغام می كند و با كمك الگوریتم های یادگیری عمیق و فناوری های مكان یابی و ناوبری همزمان(SLAM) كار می كند.
این كامیون در وضعیت خودران در شرایط آب و هوایی و جاده ای مختلف به حركت خود ادامه داد. هرچند برای حفظ ایمنی یك راننده همراه مهندس در خودرو حضور داشتند. هدف آنها تایید توانایی سیستم برای ادامه فعالیت در شرایط آب و هوایی و جاده ای مختلف بود. شان كریگان یكی از موسسان شركت Plus.ai در این زمینه می گوید: این سفر بین ایالتی نشان دهنده امنیت، كارآمدی و بلوغ فناوری های خودران كامیون های ما است. این كامیون Class-8 مجهز به سنسورهای مختلف و فناوری ادغام اطلاعات حسگرها است. همین طور كامیون با استفاده از حسگرها بطور ۳۶۰ درجه محیط اطرافش را درك می كند. علاوه بر حسگرها از دوربین، LiDAR و رادارهای مختلف استفاده می شود.


منبع:

1398/09/20
21:27:04
5.0 / 5
4558
تگهای خبر: سیستم , شركت , فناوری
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
BestRoid لینک دوستان بست روید
BestRoid اندروید