شارژ موتورسیكلت با جك آن!

شارژ موتورسیكلت با جك آن!

به گزارش بست روید یك شركت خودروسازی حق امتیاز اختراع جدیدی برای شارژ موتورسیكلت ثبت كرده است. در این روش موتورسیكلت به وسیله جك خود شارژ می شود.


به گزارش بست روید به نقل از دیلی میل، بی ام دبلیو حق امتیاز اختراع جدیدی ثبت كرده كه نشان دهنده روشی جدید برای شارژ بی سیم موتورسیكلت های برقی است. همراه حق امتیاز اختراع این خودروساز آلمانی تصویری وجود دارد كه نشان داده است جك موتورسیكلت روی یك پد شارژ قرار دارد كه مجهز به سیم پیچAC است. پد مذكور هم به پریز دیوار متصل می شود.
از سوی دیگر جك موتورسیكلت هم دارای سیم پیچAC است كه در نوك آن قرار دارد و امواج الكترومغناطیس را از پدی كه روی زمین قرار دارد به الكتریسیته تبدیل و از راه یك سیم به باتری موتورسیكلت منتقل می كند. در این حق امتیاز هیچ گونه اطلاعاتی درباره مدت زمان سرعت شارژ باتری وسیله نقلیه با این روش وجود ندارد. هرچند شارژ بی سیم به یك خصوصیت عادی برای موبایل، مسواك برقی و دستگاه های كنترل بازی ویدئویی تبدیل گشته اما استفاده از آن برای وسایل نقلیه برقی چالش برانگیز است چونكه بیشتر وسایل نقلیه برقی هیچ ماده رسانایی ندارند كه به صورت مستقیم با پد شارژ در تماس قرار گیرد.

1398/10/11
23:41:57
5.0 / 5
4326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید