با هدف تسریع در تبدیل ایده به كسب و كار؛

نخستین استودیوی استارتاپی در پارك علم و فناوری قزوین راه اندازی شد

نخستین استودیوی استارتاپی در پارك علم و فناوری قزوین راه اندازی شد

به گزارش بست روید نخستین استودیوی استارتاپی قزوین با نام راكت با حضور رئیس، مدیران و تعدادی از مدیران عامل واحدهای فناور مستقر در پارك علم و فناوری قزوین راه اندازی شد.به گزارش بست روید به نقل از وزارت علوم، این استودیو با هدف تسریع در تبدیل ایده های شركت های فناور به كسب و كار و ایجاد پیوندی عمیق بین صنعت و دانشگاه تاسیس شده است.
استودی راكت كه در واقع یك شتاب دهنده است، فضایی برای ایجاد ایده ها و نوآوری ها در شركت های فناور فراهم می آورد تا آنها را برای محیط كسب و كار آماده كند. این استودیو در دل پارك علم و فناوری قزوین قرار گرفته است.
یكی دیگر از خصوصیت هایی كه این استودیو را از دیگر رقبایش متمایز می كند این است كه این شتاب دهنده، نمونه های موفق كسب و كارهای نوپا را در پارك نگه می دارد.
در این استودیوی استارتاپی تلاش می شود با استفاده از روش های خلاقانه و نوآوری، مسیر موفقیت را سریع تر طی كرد.
استودیوی استارتاپی راكت بعنوان یك نهاد عرضه دهنده راهكارهای نوآورانه در پارك علم و فناوری قزوین پایه گذاری شده تا با شناسایی نیازهای دقیق صنعت و بازار و استفاده از نیروهای متخصص، خلاق و جوان پیوندی میان صنعت و دانشگاه ایجاد كند.
این استودیو علاوه بر عرضه زیرساخت و بازار نیاز، ریسك شكست كسب وكارهای نو را هم می كاهد.
استودیوی راكت امكانات زیادی را در اختیار استارتاپ ها قرار می دهد كه از این میان می توان به فضای كار اشتراكی، آموزش های تخصصی، معرفی به شبكه گسترده ای از سرمایه گذاران و… اشاره نمود.

1398/10/13
19:44:31
5.0 / 5
4218
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , شركت , صنعت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید