بلك بری موتورسیكلت برقی می سازد

بلك بری موتورسیكلت برقی می سازد

بست روید: شركت بلك بری كه زمانی به سبب تولید گوشیهای هوشمند شهرت داشت با همكاری یك شركت سازنده موتورسیكلت به دنبال تولید موتورسیكلت برقی است.به گزارش بست روید به نقل از انگجت، بلك بری بعنوان یك شركت نرم افزاری تخصص و سابقه ای در زمینه تولید وسایل نقلیه برقی ندارد، اما ظاهراً می خواهد شانس خودرا در یك حوزه كاملاً جدید امتحان كند.
بلاك بری از همكاری خود با شركت دامون برای تولید محصولی آگاهی داده كه یك ابرموتورسیكلت الكتریكی توصیف شده است. موتورسیكلت مورد اشاره هایپراسپورت پرو نام خواهد داشت و رونمایی از آن در نمایشگاه سی ای اس ۲۰۲۰ رخ خواهد داد.
در این موتورسیكلت از سیستم عامل QNX شركت بلك بری استفاده شده و یك سیستم آگهی و ایمنی ناوبری موسوم به CoPilot هم بر روی آن نصب شده است. بلك بری در زمینه تولید رادار، دوربین و برخی سنسورهای موتورسیكلت مذكور هم با دامون همكاری كرده است.
حسگرهای این موتورسیكلت برای كنترل سرعت و شناسایی موانع به كار می روند تا خطر برخورد با افراد و اشیا را به حداقل برسانند. بلك بری وعده داده كه برخی قابلیت های واقعیت مجازی را هم به این موتورسیكلت می افزاید، هر چند دراین زمینه توضیحات بیشتری ارائه نكرده است.


منبع:

1398/10/16
22:20:04
5.0 / 5
4710
تگهای خبر: سیستم , شركت , گوشی , نرم افزار
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
BestRoid اندروید