عملكرد اعضای شبكه آزمایشگاهی ۴۰ درصد رشد كرد

عملكرد اعضای شبكه آزمایشگاهی ۴۰ درصد رشد كرد

به گزارش بست روید مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی اظهار داشت: عملكرد اعضای این شبكه رشد 40 درصدی را نشان میدهد این در حالیست كه قبل از این، خیلی از ظرفیت های این مراكز بلااستفاده می ماند.به گزارش بست روید به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با نگاهی آماری به وضع موجود آزمایشگاه ها می توان به رشد ظرفیت این مراكز پی برد، هم اكنون آزمایشگاه ها بیشتر از گذشته از ظرفیت خود استفاده می نمایند و درآمد خودرا افزایش داده اند.
رضا اسدی فرد، اظهار داشت: درآمدزایی مراكز عضو شبكه، توسعه سیستم های آزمایشگاهی و رضایت مردم از ارائه این خدمات، رشد كرده است. رشدی كه می تواند زمینه ساز توسعه صنعت آزمایشگاهی در كشور شود.
وی اظهار داشت: شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تعریفی كه از وظایف خود كرده است، بطور سالیانه عملكرد مراكز عضو خودرا بررسی و نقد می كند. با همین نگاه نیز در آخرین آماری كه از این شبكه انتشار یافته، بر رشد ۴۰ درصدی سالانه این مراكز تاكید گردیده است.
مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اشاره كرد: بیشتر مراكز عضو شبكه با ارتقای خدمات خود توانسته اند رضایت ۶۰ درصدی مشتریان را جلب كنند. اتفاقی كه قبل از این در كشور سابقه نداشت.
به گفته وی، درآمدزایی و افزایش درآمد موتور محرك همه بنگاه ها و مراكزی است كه با سرمایه شخصی خود كاری را آغاز می كنند. رشد درآمد مراكز عضو شبكه آزمایشگاهی فناوری های رهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم می تواند مسیری كوتاه و نتیجه بخش برای توسعه سیستم ‍ های آزمایشگاهی و افزایش رضایت مشتریان باشد.


منبع:

1398/10/29
15:49:00
5.0 / 5
4737
تگهای خبر: خدمات , سیستم , صنعت , فناوری
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
BestRoid اندروید