با تركیب چند روش درمانی؛

پزشكان تایلندی به درمان كرونا نزدیك شدند

پزشكان تایلندی به درمان كرونا نزدیك شدند

بست روید: پزشكان تایلندی با تركیب چند روش درمانی ضدویروسی كه برای مقابله با آنفولانزا و ویروس اچ آی وی نیز به كار می روند به نابودی ویروس كرونا نزدیك شده اند.به گزارش بست روید به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، بااینكه این روش درمانی هنوز در مراحل اولیه خود است، اما پژوهشگران می گویند سرنخ هایی به دست آمده كه نشان میدهد این روش خلاقانه می تواند مؤثر باشد.
بیماری كه بطور آزمایشی با این روش تركیبی جدید مورد درمان قرار گرفته، یك زن چینی اهل ووهان است كه وضعیت وی از آن زمان تا به امروز به میزان شایان توجهی بهبود یافته است.
وزارت بهداشت تایلند با صدور اطلاعیه ای دراین زمینه اعلام نموده كه تنها ۴۸ ساعت طول كشید تا نشانه های بهبودی در این زن ۷۱ ساله اهل ووهان ظاهر شود.
بیمار مذكور از تاریخ ۲۹ ژانویه بستری بوده و البته باید منظر ماند و دید استفاده از این روش درمانی سبب بهبود قطعی وی می شود یا خیر.
این روش درمانی جدید بر روی دو بیمار دیگر آزمایش شده كه یكی از آنها واكنش های آلرژیك از خود نشان داده، ولی در یكی دیگر از آنها، نشانه های بهبودی حاصل شده است. تایلند در مورد ماهیت این روش درمانی توضیحات بیشتری ارائه نداده است.
در عین حال پیشرفت هایی در زمینه درمان این بیماری در ژاپن هم به دست آمده و پزشكان موفق به كشت و جداسازی كامل ویروس كرونا از محیط اطراف شده اند.


منبع:

1398/11/16
23:21:37
5.0 / 5
4367
تگهای خبر: پژوهشگران
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
BestRoid اندروید