دوچرخه برقی كه كش می آید و بار می برد

دوچرخه برقی كه كش می آید و بار می برد

به گزارش بست روید استفاده از دوچرخه برای حمل بار به صورت محدود پدیده تازه ای نیست اما یك مهندس خلاق آلمانی با افزودن سازه ای خاص به یك دوچرخه برقی توانایی حمل بار آنرا افزایش داده است.


به گزارش بست روید به نقل از نیواطلس، این دوچرخه كه Convercycle نام دارد، از نظر ظاهری و امكانات یك محصول استاندارد به حساب می آید. اما بخش میانی آن به صورت تاشو طراحی شده است. ازاین رو فرد دوچرخه سوار هر زمان كه نیاز به استفاده از آن برای حمل بار داشته باشد می تواند سازه میانی كه درخلال چرخ های عقب و جلوی دوچرخه قرار دارد را باز كند و از آن در قالب یك وسیله باربری استفاده نماید.
فرایند باز و بسته كردن سازه های میانی برای قراردادن بار به سرعت و در عرض سه ثانیه انجام می گردد و از این طریق می توان ۶۰ كیلوگرم بار را با دوچرخه حمل كرد. این در شرایطی است كه وزن خود این دوچرخه از ۲۸ كیلوگرم فراتر نمی رود. پهنای این دوچرخه هم در بخش نشیمن گاه از ۴۳ سانتیمتر فراتر نمی رود. همچون دیگر مزایای این دوچرخه برقی می توان به چرخ های ۲۸ اینچی، ترمزهای دیسكی، سیستم تعلیق و كشش ۵مرحله ای برای تنظیم سرعت در ۵ حالت و یك موتور ۲۵۰ واتی اشاره نمود. حداكثر سرعت این دوچرخه به ۲۵ كیلومتر در ساعت می رسد. قیمت این دوچرخه كه بزودی برای فروش عرضه می گردد ۱۰۷۴ دلار است.

1397/09/10
22:55:40
5.0 / 5
4843
تگهای خبر: استاندارد
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید