حالت تاریك را می خواهید به فیسبوك لایت روی بیاورید

حالت تاریك را می خواهید به فیسبوك لایت روی بیاورید

به گزارش بست روید كاربرانی كه تمایل به استفاده از حالت تاریك در فیسبوك دارند، می توانند آنرا در نسخه لایت این شبكه اجتماعی دریافت نمایند.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، با عنایت به آن كه در چند ماه اخیر شاهد عرضه حالت تاریك و شبانه (dark mode) برای سرویس و نرم افزارهای مختلف بودیم، حالا به نظر می آید كه اپلیكیشن پیام رسان واتس اپ هم می خواهد بزودی كاربران اندروید و آیفون خویش را از این توانایی برخوردار كند و بدین ترتیب از سایر رقبای خود عقب نیفتد.
به نظر می آید كه فیسبوك در ابتدا تصمیم گرفته است حالت تاریك (Dark Mode) را در نسخه لایت این شبكه اجتماعی قرار دهد تا كاربرانی كه تمایل به استفاده از این توانایی جدید را دارند، از آن بهره ببرند.
همانطور كه از نام حالت شبانه و تاریك مشخص است این تم برای آن دسته از افرادی كه با حالت خودكار و معمول شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها كه پس زمینه سفید و روشنی دارند، مشكل دارند و جزو آن دسته از كاربرانی هستند كه بیشتر هنگام شب و تاریكی محیط از اینترنت و گوشیهای هوشمند استفاده می نمایند بسیار كاربردی خواهد بود و چشمان آنها را كمتر اذیت خواهد نمود.1398/11/28
13:38:27
5.0 / 5
4644
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید