در سه ماهه سوم امسال صورت گرفت

ارسال بیشتر از ۵۲ میلیارد پیامك درون شبكه

ارسال بیشتر از ۵۲ میلیارد پیامك درون شبكه

به گزارش بست روید تعداد پیامك های درون شبكه ای توسط هر یك از اپراتورهای تلفن همراه كه طی سه ماهه سوم سالجاری ارسال شده، بیشتر از ۴۶ میلیارد در همراه اول، شش میلیارد در ایرانسل و ۶۳ میلیون در رایتل را شامل می شود.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، با ورود شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها، بخش بزرگی از مكالمات و پیام ها به این فضا منتقل شده است. با این حال، هنوز هم برخی افراد در صورت دسترسی نداشتن به اینترنت و یا به علل دیگر، برای برقراری ارتباط با دوستان خود، از روش هایی مانند مكالمه و ارسال پیامك استفاده می نمایند.
آمار منتشرشده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تعداد پیامك های ارسال شده در هر یك از اپراتورهای تلفن همراه در سه ماهه سوم سالجاری را مشخص كرده است كه تشریح آنها در جداولی آمده است.
تعداد پیامك های خروجی از همراه اول به سایر اپراتورها در مجموع بیشتر از چهار میلیارد و ۳۰۷ میلیون عدد و تعداد پیامك های ورودی از سایر اپراتورهای سیار به اپراتور همراه اول، بیشتر از چهار میلیارد و ۹۱۵ میلیون عدد بوده است. همینطور تعداد پیامك های درون شبكه ای همراه اول، بیشتر از ۴۶ میلیارد و ۳۶۴ میلیون عدد بوده است.


تعداد پیامك های خروجی از اپراتور ایرانسل به سایر اپراتورها در مجموع بیشتر از چهار میلیارد و ۶۶۴ میلیون عدد و تعداد پیامك های ورودی از سایر اپراتورهای سیار به اپراتور ایرانسل، بیشتر از چهار میلیارد و ۲۵۵ میلیون عدد بوده است. همینطور تعداد پیامك های درون شبكه ای ایرانسل، بیشتر از شش میلیارد و ۲۳۵ میلیون عدد بوده است.
تعداد پیامك های خروجی از اپراتور رایتل به سایر اپراتورها در مجموع بیشتر از ۸۴۹ میلیون و ۵۱۹ هزار عدد و تعداد پیامك های ورودی از سایر اپراتورهای سیار به اپراتور رایتل، بیشتر از ۵۰۰ میلیون و ۵۴۳ هزار عدد بوده است. همینطور تعداد پیامك های درون شبكه ای رایتل، بیشتر از ۶۳ میلیون و ۲۶۴ هزار عدد بوده است.1398/12/04
23:13:25
5.0 / 5
4250
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
BestRoid اندروید