استقبال ۷۰ درصدی كاربران از جدیدترین نسخه iOS

استقبال ۷۰ درصدی كاربران از جدیدترین نسخه iOS

به گزارش بست روید تازه ترین آمارها نشان داده است كه آخرین نسخه از سیستم عامل iOS (iOS ۱۲) بر روی بالغ بر ۷۰ درصد از گوشیهای آیفون و محصولات اپل نصب شده و در حال استفاده است.به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، باوجود میزان محبوبیت و توزیع نسخه های مختلف سیستم عامل اندروید كه به صورت روتین توسط خود گوگل عرضه و منتشر می شود، موسسات تحقیقاتی مختلفی همواره به انتشار آمارهای مربوط به توزیع نسخه های سیستم عامل iOS می پردازند كه توسط اپل هم به تایید می رسد.

اپل چند ماه پیش بود كه نسخه به روزرسانی شده و جدید سیستم عامل موبایلی خود یعنی iOS ۱۲ را به صورت عمومی و برای همه كاربران عرضه نمود تا بدین وسیله كاربران گوشیهای آیفون و تبلت های آی پد بتوانند با نصب و دریافت جدیدترین نسخه عرضه شده توسط اپل، از قابلیت های جدید آن هم بهره مند شده و به افزایش سرعت دستگاه خود هم كمك كنند.

بسیاری از نسخه های جدید سیستم عامل های موبایل در ابتدای انتشار عمومی چندان از استقبال كاربران برخوردار نمی شوند و معمولا حداقل یك سال طول می كشد تا توسط كاربران گوشیهای هوشمند به صورت وسیع و گسترده مورد استقبال قرار گرفته و نصب شوند.

بعنوان مثال، گوگل كه حدودا در اوایل سال جاری میلادی بود كه جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید ملقب به اندروید پای (نسخه ۹.۰) را عرضه نمود، اما به علت اینكه اندروید توسط شركت های تولیدكننده بسیاری نظیر سامسونگ، ال جی، هواوی، شیائومی، سونی و به صورت كلی به جز خود گوگل توسعه و منتشر می شود، معمولات مدت بیشتری در مقایسه با توزیع و محبوبیت نسخه های جدید iOS كه توسط اپل منتشر می شود، طول می كشد.

اما تازه ترین آمارهای انتشار یافته از توزیع و محبوبیت نسخه های iOS نشان داده است كه بالغ بر ۷۰ درصد از كاربران آیفون و دارندگان محصولات اپل آخرین و جدیدترین نسخه از سیستم عامل iOS ( iOS ۱۲) را دریافت و دانلود كرده اند.

بسیاری از كارشناسان بر این باورند كه این خبر می تواند خبر خوشحال كننده ای برای اپل به شمار بیاید چراكه موفق شده است از بزرگترین رقیب خود یعنی گوگل در انتشار و عرضه جدیدترین نسخه از سیستم عامل خود جلو بیفتد.
1397/09/14
14:22:48
5.0 / 5
4568
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید