سریال لغو رویدادهای بزرگ جهان ادامه دارد

سریال لغو رویدادهای بزرگ جهان ادامه دارد

بست روید: به دنبال شیوع گسترده ویروس كرونا و انصراف غول های تكنولوژی، رویداد توسعه دهندگان بازی های كامپیوتری GDC 2020 نیز لغو و به تابستان سال جاری میلادی موكول شد.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، بنظر می رسد كه تحت تاثیر شیوع ویروس خطرناك و كشنده كرونا، روند انصراف و كناره گیری شركت های تكنولوژی از رویدادهای بزرگ جهانی همچنان ادامه دارد.
تابحال شركت های بزرگ زیادی همچون سونی، مایكروسافت، فیس بوك، الكترونیك آرتز، كوجیما پروداكشن و اپیك گیمز تحت تأثیر شیوع گسترده ویروس كرونا، حفظ سلامت كاركنان و بازی كنندگان و بهداشت عمومی جامعه از حضور در این رویداد بزرگ انصراف داده بودند.
این رویداد كه قرار بود در ماه آینده در سان فرانسیسكوی ایالات متحده آمریكا اجرا شود و میزبان خیلی از غول های تكنولوژی و توسعه دهندگان اپلیكیشن های موبایلی و بازی های كامپیوتر های باشد، یكی از بزرگترین و مهم ترین رویدادهای بین المللی در حوزه فناوری و صنعت گیمینگ بشمار می رود.
پیش تر نیز كنگره جهانی موبایل كه هر ساله در شهر بارسلون اسپانیا برگزار می شود، به سبب افزایش نگرانی های مربوط به شیوع این ویروس و آگهی سازمان بهداشت جهانی لغو شد.
همین طور رویداد سالانه فیس بوك برای توسعه دهندگان كه به f۸ مشهور است، بنا بر این در آمریكا لغو اعلام گردید.
منبع:

1398/12/13
13:30:58
5.0 / 5
3658
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید