الكامپ ۲۰۲۰ با شعار آینده بهتر

الكامپ ۲۰۲۰ با شعار آینده بهتر

بست روید: بیست و ششمین نمایشگاه الكترونیك، كامپیوتر و تجارت الكترونیك، الكامپ 2020، با شعار آینده بهتر، تیرماه 1399 انجام خواهد شد.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، سازمان نظام صنفی كامپیوتری اعلام نمود نمایشگاه الكامپ فرصتی یگانه برای ارائه دستاوردها در عرصه طراحی، ساخت، تولید و پشتیبانی محصولات، خدمات، محتوا و راهكارهای صنایع الكترونیكی، كامپیوتر، مخابرات و اقتصاد دیجیتال و بزرگترین رویداد فناوری كشور است. نمایشگاه الكامپ، آوردگاهی است كه سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال در بخشهای خصوصی و دولتی با بررسی فرصت های بازار به جایگاه سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و تلاشهای یك سال خودرا در معرض دید و داوری مشتریان و استفاده كنندگان قرار می دهند تا با تحریك تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد كشور یاری رسانند.
دستیابی به اقتصاد دانش بنیان و عمق بخشی به اقتصاد زیست بوم فناوری كشور، جز با مشاركت فعال تمامی ذینفعان اقتصاد و تحول دیجیتال در حوزه های مختلف و حضور مقتدرانه بازیگران بخش های مختلف اقتصادی، صنعتی و خدماتی كشور محقق شدنی نیست. سازمان نظام صنفی كامپیوتری كشور با انتخاب شعار راهبردی آیند بهتر امیدوار است تا با برگزاری هرچه باشكوه تر و حضور موثر تمامی فعالان این حوزه موجبات پیشرفت صنعت و سربلندی كشور فراهم آید.
جهت برنامه ریزی و جانمایی عادلانه فضای نمایشگاهی، پیش ثبت نام الكامپ ۲۰۲۰ از اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ آغاز و تا ۳۱ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. در این پیش ثبت نام همچون ادوار گذشته تقدم در پیش ثبت نام، در جانمایی و اختصاص فضای غرفه موثر خواهد بود. در الكامپ ۲۶، پیش ثبت نام برای تمامی شركتكنندگان از بخشهای خصوصی، دولتی و كسبوكارهای نوپا الزامی است و سازمان به اصل ارائه فرصتهای برابر متعهد خواهد بود.
دبیرخانه الكامپ با تدوین برنامهای نوآورانه و بخشهای جدید اهتمام كرده تا از تمام ظرفیت نمایشگاه برای ارتقای جایگاه حوزه فاوا و رونق كار فعالان این حوزه استفاده نماید كه جزئیات آن در اطلاعیه های بعدی به اطلاع می رسد.
منبع:

1398/12/14
13:17:28
5.0 / 5
3882
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید