كاهش ۳۳ درصدی درآمدزایی HTC نسبت به سال گذشته

كاهش ۳۳ درصدی درآمدزایی HTC نسبت به سال گذشته

به گزارش بست روید گزارش های انتشار یافته از شركت htc نشان داده است كه درآمد آن در ماه فوریه ۲۰۲۰ نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۳ درصد كاهش یافته است.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، شركت تایوانی اچ تی سی كه در چند سال گذشته با بحران و فشارهای مالی بسیاری دست و پنجه نرم می كند، اخیرا گزارش مالی ماهانه خویش را منتشر نموده كه نشان داده است درآمدهای این شركت كه روزگاری از بهترین و بزرگترین تولیدكنندگان موبایل در جهان به شمار می رفت، در فوریه ۲۰۲۰، تنها ۱۴ میلیون دلار بوده است. این بدان معناست كه درآمد htc نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۳ درصد و نسبت به ماه پیش از آن یعنی ژانویه، ۱۲ درصد كاهش یافته است.
طبق گزارش وب سایت gsmarena، همانطور كه كارشناسان و تحلیل گران فعال در حوزه فناوری برآورد كرده بودند، به نظر می آید اوضاع برای شركت تایوانی اچ تی سی كه چند سال قبل از غول های تكنولوژی موفق و بزرگترین تولید كنندگان گوشیهای هوشمند در جهان بود، اصلاً خوب پیش نمی رود و وضعیت آن همچنان رو به وخامت گزارش می شود.
با اینكه سالهای گذشته برای این شركت جزو بدترین سال های تجاری و اقتصادی به حساب می آید و این شركت هر ساله متحمل ضرر و زیان های مالی هنگفتی می شد، اما اچ تی سی با هدف گذاری های بلندمدت و سرمایه گذاری بر روی تكنولوژی های جدید و نوظهور همچون واقعیت افزوده و مجازی تصمیم گرفته بود كه به مرور شركتش را از خطر ورشكستگی و فروپاشی برهاند. حال اینكه این تصمیمات و اقدامات تا چه اندازه برای این شركت كارساز باشد، هنوز مشخص نیست.1398/12/19
21:13:08
5.0 / 5
3510
تگهای خبر: تكنولوژی , سایت , شركت , فناوری
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید