در محفظه های مخصوص؛

آمبولانس پرنده بیماران كرونایی را جابجا می كند

آمبولانس پرنده بیماران كرونایی را جابجا می كند

بست روید: یك ایرلاین اسكاتلندی یكی از هواپیمای های خودرا به آمبولانس هوایی تبدیل نموده و با قرار دادن محفظه های ایزوله مخصوص بیماران مبتلا به ویروس كرونا را جابه جا می كند.


به گزارش بست روید به نقل از مهر به نق از بیزینس اینسایدر، ایرلاین اسكاتلندی «لوگان ایر»(Loganair) مشغول همكاری با سرویس آمبولانس اسكاتلند است تا هواپیمای Twin Otter خودرا به یك آمبولانس پرنده تبدیل كند كه چند محفظه ایزوله تبدیل دارد و با كمك آنها بیماران مبتلا به ویروس كرونا را جابه جا كند.
محفظه های ایزوله مذكور با بودجه اتحادیه اروپا و در شركت نرژوی EpiGuardتولید شده اند. محفظه مذكور با ظرفیت یك نفر، EpiShuttle نام دارد و مخصوص جابه جایی بیمار در آمبولانس، بالگرد و هواپیما است.
هواپیمای Twin Otter تنها هواپیمای این ایرلاین نیست كه برای انتقال بیماران در آن تغییری ایجادمی شود. ایرلاین«لوگان ایر» حالا مشغول كار روی هواپیمایSaab340است تا آنرا نیز تغییر دهد. این هواپیما می تواند از فرودگاه های مناطق مرتفع و جزایر بلند شود و همراه خود دو بیمار را در محفظه های ایزوله جابه جا كند.
سرویس آمبولانس اسكاتلند ۸ محفظه ایزوله خریده كه ۲تای آنها را برای ماموریتی در سوم آوریل استفاده شده اند. ۶ محفظه ایزوله دیگر در اوایل ماه می به اسكاتلند تحویل داده می شوند. دركل سرویس آمبولانس اسكاتلند بیش از ۵۰۰ هزار پوند در تازه ترین فناوری های موجود سرمایه گزاری نموده است.منبع:

1399/01/17
16:08:36
5.0 / 5
3422
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید