توسط یك شركت وابسته به دانشگاه علم و صنعت؛

بیشتر از ۱۳۰ هزار شیلد محافظ برای كادر درمان تولید شد

بیشتر از ۱۳۰ هزار شیلد محافظ برای كادر درمان تولید شد

به گزارش بست روید بیشتر از ۱۳۰ هزار شیلد محافظ توسط یكی از شركتهای دانش بنیان وابسته به دانشگاه علم و صنعت در یك ماه تولید شد.به گزارش بست روید به نقل از مهر، یكی از شركت های دانش بنیان مستقر در مركز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران و رشد یافته در زیست بوم فناوری این دانشگاه، موفق به تولید بیشتر از ۱۳۰ هزار عدد شیلد محافظ برای كادر درمانی و مدافعان سلامت كشور در طول یك ماه گذشته شده است.
تولید این محصول با حمایت و سرمایه گذاری یك شركت سرمایه گذاری دانش بنیان و صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر دانشگاه صورت پذیرفته است.
این محصول كه نمونه داخلی آن برای نخستین بار توسط یكی از شركت های علم و صنعت تولید شده، در اختیار كادر درمانی بیمارستان­های شهر تهران و كلانشهرهای دیگر قرار گرفته است. بر طبق اطلاعات به دست آمده، این شركت برنامه توسعه تولید این محصول به میزان ۲۵۰ هزار عدد راتا انتهای اردیبهشت سال ۹۹ در دستور كار خود دارد.
صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر دانشگاه علم و صنعت ایران در سال جهش تولید آمادگی خویش را در پشتیبانی از تمامی دانشگاهیان علم و صنعت ایران كه قابلیت تولید محصولات مورد نیاز جامعه را دارند اعلام نموده است.

1399/01/20
22:43:27
5.0 / 5
3275
تگهای خبر: دانشگاه , شركت , صنعت , فناوری
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید