برای ۲۰ تاكسی پرنده؛

ساخت ترمینال تاكسی های پرنده در چین

ساخت ترمینال تاكسی های پرنده در چین

به گزارش بست روید شركت چینی ای هانگ از برنامه ریزی برای ساخت یك ترمینال جهانگردی به منظور پرواز تاكسی های هوایی اطلاع داد.به گزارش بست روید به نقل از نیواطلس، شرکت «ای هانگ» قبلاً از پرواز قریب الوقوع تاکسی های هوایی خود در شهر سویل اسپانیا اطلاع داده بود و حالا به دنبال تأسیس یک ترمینال تاکسی هوایی در شهر هنژو در استان کوانگچی چین است.
ای هانگ وعده داده که ساخت و تکمیل ترمینال خویش را تا پیش از آخر سال ۲۰۲۰ به سرانجام می رساند. در صورت عملی شدن این وعده این شرکت از تمامی رقبای خود در داخل و خارج از چین جلو خواهد افتاد.
ترمینال تاکسی های پرنده ای هانگ که مقرر است «ای پورت» نام بگیرد در سه طبقه راه اندازی می شود و حدود ۲۵۰۰ متر مربع مساحت خواهد داشت. طبقه اول و دوم مربوط به بخش های پذیرش و انتظار مسافران و طبقه سوم مربوط به ورود و خروج تاکسی های پرنده است. همینطور چهار محوطه نشست و برخاست برای تاکسی های پرنده در نظر گرفته شده که همگی بر روی سقف این ترمینال قرار دارند.
ای هانگ در حال تولید بیست تاکسی پرنده خودران با ظرفیت حمل دو نفر است. تاکسی های ای هانگ ۲۱۶ نام دارند و دارای هشت بازو هستند که بر روی هر یک دو ملخ نصب شده است. سرعت این تاکسی ها به حداکثر ۱۳۰ کیلومتر در ساعت می رسد. این تاکسی ها با هر بار شارژ می توانند حدود ۲۰ دقیقه پرواز کنند.

1399/02/06
14:09:02
5.0 / 5
2859
تگهای خبر: شركت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
BestRoid اندروید