در گزارش بست روید اعلام شد؛

كیت های سرولوژی كرونا امروز به آلمان صادر می شود

كیت های سرولوژی كرونا امروز به آلمان صادر می شود

بست روید: یك شركت دانش بنیان موفق شد نخستین محموله تست های تشخیص كووید19 را امروز به آلمان صادر كند؛ این شركت صادرات به سایر كشورها را نیز در برنامه های خود دارد.پاشا فرخ زاد مسئول امور بازرگانی شرکت تولید کننده کیت های تشخیص کووید ۱۹ در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: این شرکت ۲۲ سال است که فعالیت می کند و بیش از ۱۸ سال است که در بازارهای جهانی حضور دارد.
وی با اعلان اینکه این شرکت دانش بنیان چندین بار طی این سال ها صادر کننده نمونه بوده است، بیان کرد: تابحال محصولات این شرکت به بیش از ۲۵ کشور صادر گردیده است.
به گفته مسئول امور بازرگانی این شرکت تولید کننده کیت های تشخیص کووید ۱۹، بیش از ۴۰ کشور برای کیت های کووید ۱۹ از شرکت ما درخواست داشتند.
فرخ زاد در ادامه اشاره کرد: هم اکنون تقاضایی از کشورهای مختلف داشتیم و امروز کیت های سرولوژی تولیدی در این شرکت دانش بنیان به آلمان بارگیری می شود؛ میزان بارگیری این محموله ۴۰ هزار تست از نوع سرولوژی است؛ شرکت آلمانی از ما درخواست برای کیت های سرولوژی داشته است.
وی با اعلان اینکه در این شرکت دو کیت مولکولی و سرولوژی به تولید می رسد، عنوان کرد: برای کیت های مولکولی، صادراتی نداریم برای اینکه حجم تولید ما معطوف به نیاز داخل است؛ شرط صادرات هم تامین نیاز داخل است اما در مورد کیت های سرولوژی مازاد تولید و مجوز صادرات داریم.
مسئول امور بازرگانی این شرکت تولید کننده کیت های تشخیص کووید ۱۹ با اعلان اینکه ۴۰ هزار تست فعلاً به آلمان می رود، اضافه کرد: ما در حال بستن قراردادها با کشورهای مختلف هستیم و این ۴۰ هزار تست خیلی رقم بالایی نیست بلکه بحث ما، صادرات چند میلیون تست به سایر کشورها است.
به گفته وی، برنامه هایی برای صادرات به ترکیه، برزیل، اکوادور هم داریم.
وی اضافه کرد: صادرات به ترکیه این هفته و اگر مشکلی پیش آمد تا هفته آینده انجام می شود.


منبع:

1399/02/16
13:53:34
5.0 / 5
3026
تگهای خبر: شركت , محصولات
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید