افزایش ظرفیت مایكروسافت تیمز به ۲۵۰ نفر

افزایش ظرفیت مایكروسافت تیمز به ۲۵۰ نفر

به گزارش بست روید بیانیه انتشار یافته از جانب مایكروسافت نشان داده است كه این شركت می خواهد بزودی ظرفیت شركت كنندگان در اپلیكیشن مایكروسافت تیمز را از ۱۰۰ به ۲۵۰ نفر افزایش دهد.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، همزمان با شیوع گسترده و همه گیری ویروس خطرناک و مرگبار کرونا و اعلام وضعیت اضطراری و قرنطینه از جانب خیلی از دولت کشورهای مختلف، بالغ بر نصف جمعیت جهان مجبور به خانه نشینی و دورکاری شدند که در این مدت زمان اپلیکیشن های پیام رسان و سرویسهای ویدئو کنفرانس همچون مایکروسافت تیمز (Microsoft Teams) نقش بسزایی در انجام کار و فعالیتهای شغلی و آموزشی کاربران ایفا کردند.
شرکت مایکروسافت که چند روز پیش با انتشار یک به روز رسانی و آپدیت جدید نظر و توجه خیلی عظیمی از کاربران این اپلیکیشن را به سمت و سوی خود جلب کرد، حالا اخیرا اعلام نموده که می خواهد حداکثر ظرفیت مجاز تعداد شرکت کنندگان در گروه های چت در مایکروسافت تیمز را از ۱۰۰ به ۲۵۰ نفر افزایش دهد تا بدین ترتیب تواند میزبان تعداد بیشتری از کاربران و شرکت کنندگان در این پلت فرم باشد.
طبق اطلاعیه جدید مایکروسافت انتظار می رود که این امکان جدید تا اواسط ماه جاری میلادی یعنی مه ۲۰۲۰ به صورت عمومی و همگانی در دسترس تمام کاربران قرار گیرد.
طبق آمارهای انتشار یافته در وبسایت Forbes India، حدود ۷۵ میلیون کاربر در سرتاسر جهان به صورت روزانه از مایکروسافت تیمز به منظور انجام کار و فعالیتهای شغلی و آموزشی خود استفاده می نمایند.1399/02/20
03:27:25
5.0 / 5
3399
تگهای خبر: آموزش , سایت , شركت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید