تجهیز صنعت مخابراتی با رادیو و آنتن های مایكروویو محققان كشور

تجهیز صنعت مخابراتی با رادیو و آنتن های مایكروویو محققان كشور

به گزارش بست روید ساخت و تولید محصولات ارتباطی پایه و سیستمی مایكروویو با قابلیت رقابت با نمونه های خارجی از دستاوردهای یكی از شركت های دانش بنیان است كه هم اكنون در صنعت مخابراتی كشور مورد استفاده قرار گرفت.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، پرستو محبی نژاد، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان تمرکز فعالیتهای این شرکت را ساخت و تولید محصولات ارتباطی پایه و سیستمی مایکروویو در صنعت مخابراتی با قابلیت رقابت با نمونه های خارجی دانست و اظهار داشت: بومی سازی رادیو و آنتن های مایکروویو در فرکانس های مختلف همچون دستاوردهای دانش بنیان ما به حساب می آید و توانستیم در این عرصه تا حد زیادی نیاز کشور را رفع نماییم.
وی درباره تولیدات این شرکت، اظهار داشت: عرضه سیستم های دسترسیWLL و آنتن های مختلف شبکه تلفن سیار همچون آنتن indoor، xpole، single و آنتن های مایکروویو در فرکانس های مختلف به شبکه مخابراتی کشور همچون خدمات ما است.
محبی نژاد تولید رادیوهای دیجیتال کم ظرفیت در باند 900 مگا هرتز با ظرفیت های2، 12، 24 و30 کانال و رادیوهای پرظرفیت 8mb/sec در باند 8GHZ و رادیوهای مایکرویو دیجیتال با ظرفیت 16E1 در فرکانس های 4.4،، 7، 815، 18 و 23 گیگاهرتز را از دیگر محصولات این شرکت دانست.1399/02/23
13:57:39
5.0 / 5
2924
تگهای خبر: خدمات , سیستم , شركت , صنعت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
BestRoid اندروید