تاكید حاجی دلیگانی بر لزوم توسعه زیرساخت های الكترونیكی بورس

تاكید حاجی دلیگانی بر لزوم توسعه زیرساخت های الكترونیكی بورس

به گزارش بست روید رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذكر نماینده مردم شاهین شهر در خصوص لزوم افزایش توسعه زیرساخت های الكترونیكی بورس اظهار داشت: این مورد لزوم دارد و مسؤلان كارهایی در این خصوص انجام داده اند تا ظرفیت برای كسانی كه می خواهند با هزینه كم سرمایه گذاری كنند توسعه پیدا كند.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شما چندین بار در مورد نقش مجلس و بیانیه گام دوم دستوراتی دادیم. مرکز پژوهش ها باید به دقت مطالبی را تهیه نماید و به مجلس بیاورد تا نقش ما مشخص شود. مجلس دهم رو به اتمام است ولی هنوز اقدامی در این خصوص انجام نشده است.
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به حاجی دلیگانی اظهار داشت: مرکز پژوهش ها گزارش هایی در این خصوص تهیه کرده و به مجلس فرستاده اما این مورد باید در مجلس بعدی مورد بررسی قرار بگیرد؛ چون که این گزارش ها باید به کمیسیون ها ارجاع شده و به دقت بررسی شود چون که زمان زیادی می گیرد.
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در ادامه تذکر شفاهی خود در مورد بازار بورس، اظهار داشت: زیرساخت های بورس در گذشته ۸۰ هزار بوده که طی چند سال گذشته به ۱۸۰ هزار نفر افزوده شده اما الان دو میلیون نفر در حال ثبت معامله هستند. زیرساخت های بورس از نظر الکترونیک باید توسعه پیدا کند که در آینده با آزادسازی سهام عدالت گرفتار مشکل نشویم.
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این گفته حاجی دلیگانی اظهار نمود: نکته شما درست است، مسؤلان فکرهایی در این خصوص کرده اند که ظرفیت را ارتقاء بدهند؛ چون که خیلی افراد می خواهند با دو یا سه میلیون سهام خرد بخرند و بتوانند در این عرصه سرمایه گذاری کنند.1399/02/24
15:59:06
5.0 / 5
2950
تگهای خبر: الكترونیكی , هزینه
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
BestRoid اندروید