بیت كوین ریخت!

بیت كوین ریخت!

به گزارش بست روید ارزش بیت كوین بار دیگر به زیر ۹۰۰۰ دلار بازگشت.


به گزارش بست روید به نقل از سی ان بی سی، برای بار دوم در طول یک هفته اخیر، بیت کوین از شکستن کانال ۹۰۰۰ دلاری ناکام ماند. به قول تحلیلگران، سد ۹۰۰۰ دلاری محدوده مهمی در مقاومت برابر افزایش قیمت بیت کوین به حساب می آید و معامله گران امیدوارند شکسته شدن این سد به جهش مجدد این ارز محبوب دیجیتالی منجر شود.
بیت کوین در معاملات امروز با ۰.۲۶ درصد کاهش به ۸۷۹۷.۹۲ دلار رسید.
هر چند بعد از تعطیلی گسترده کسب و کارها در سطح جهان به علت انتشار کرونا و ریزش شدید شاخصهای بورسی، تمایل سرمایه گذاران به هدایت سرمایه خود به سمت ارزهای دیجیتالی افزایش یافت اما در ایام اخیر شاخصهای بورسی با بازگشایی تدریجی کسب و کارها به مدار صعودی بازگشته اند. تابحال بیشتر از ۳۴۹ هزار نفر در سرتاسر جهان جان خویش را بر اثر مبتلا شدن به کووید-۱۹ از دست داده اند.
پتر مالوک، مدیرعامل موسسه " کرتیو پلنینگ" اظهار داشت: در زمان همه گیری کرونا معامله گران با احتیاط بیشتری دست به معامله دارایی های پرریسکی نظیر بیت کوین می زنند و الان که ارزش سهام بسیاری از شرکت ها پایین تر از ارزش واقعی آنها است، خیلی از سرمایه گذاران ترجیح می دهند سهام بخرند و تزریق نشدن نقدینگی مانع مهمی در کانال شکنی بیت کوین است.
البته کاهش قیمت ها در بازار ارزهای دیجیتالی محدود به بیت کوین نبود و قیمت خیلی از ارزهای دیجیتالی دیگر ریزشی بود؛ بگونه ای که اتریوم با ۱.۳۵ درصد کاهش به ۲۰۱.۴۲ دلار، بیت کوین کش با ۱.۵۳ درصد ریزش به ۲۲۶.۲۶ دلار، لایت کوین با ۱.۷۲ درصد کاهش به ۴۲.۳۷ دلار، مونرو با ۰.۶۴ درصد افت به ۶۱.۴۳ دلار، دش با ۰.۷۶ درصد کاهش به ۷۲.۳۹ دلار، زدکش با ۱.۲ درصد ریزش به ۴۴.۸۷ دلار و دکارد با ۰.۴ درصد کاهش به ۱۳.۸۳ دلار رسید.1399/03/07
19:42:14
5.0 / 5
2489
تگهای خبر: شركت , قیمت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید