واگذاری مرجعیت داوری ثبت نانو اختراعات به پژوهشگاه فضایی

واگذاری مرجعیت داوری ثبت نانو اختراعات به پژوهشگاه فضایی

به گزارش بست روید معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه فضایی ایران از واگذاری مرجعیت داوری ثبت اختراعات در حوزه فناوری نانو به این پژوهشگاه از سازمان ثبت اسناد و املاك كشور اطلاع داد.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا دکتر هادی رضائی، در مورد خبر فوق اظهار داشت: با تلاش محققان و پژوهشگران و پیگیری مستمر این پژوهشگاه، مرجعیت داوری ثبت اختراعات در حوزه های مختلف فناوری نانو از مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دریافت شد.

رضائی خاطرنشان کرد: پیرو استعلام توانمندی های پژوهشکده سامانه های حمل و نقل فضایی پژوهشگاه فضایی ایران در حوزه فناوری نانو و رایزنی های انجام شده توسط اداره تجاری سازی پژوهشگاه با مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، پژوهشگاه فضایی ایران موفق به کسب مرجعیت داوری ثبت اختراعات در حوزه فناوری نانو شد که این مورد سبب افزایش مشارکت و نقش پژوهشگاه در تثبیت مالکیت فکری و همینطور به روزرسانی دانش پژوهشگران پژوهشگاه در این عرصه خواهد شد.

وی در مورد توانمندی های پژوهشکده سامانه های حمل و نقل فضایی در حوزه نانو بیان نمود: در این پژوهشکده فعالیتهای زیادی در زمینه فناوری نانو انجام شده است که از آن جمله می توان به تولید کاتالیست تجزیه پراکسید هیدروژن، کاتالیست تجزیه هیدرازین، تولید انواع محصولات نانو ساختار و نانو الیاف، پوشش دهی و مهندسی سطح، نانو کامپوزیت و فناوری ایروژل اشاره نمود.

بر مبنای اعلام پژوهشگاه فضایی، معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه فضایی ایران اضافه کرد: در سالجاری، پی گیری مرجعیت داوری در سایر حوزه های خاص علوم و فناوری ها، با مشارکت پژوهشگران توانمند پژوهشگاه در دستور کار اداره تجاری سازی این معاونت قرار دارد.1399/04/30
15:17:32
5.0 / 5
2393
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید