بیت كوین مرز ۱۰ هزار دلار را رد كرد

بیت كوین مرز ۱۰ هزار دلار را رد كرد

به گزارش بست روید قیمت بیت كوین برای نخستین بار از آغاز ماه ژوئن سالجاری میلادی، حالا بار دیگر به بیشتر از ۱۰ هزار دلار رسیده است.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، در حالیکه بیت کوین در ماه های گذشته با نوسانات زیادی همراه بود و بعد از دوره ای طولانی که در ۹۰۰۰ دلار ثابت مانده بود، حالا بار دیگر مرز ۱۰ هزار دلاری را رد کرده است. بر اساس گزارش سی ان بی سی، بیت کوین طی هفت روز گذشته نزدیک به ۱۱ درصد افزایش قیمت داشته و این در شرایطی است که بازارهای سهام جهانی در هفته گذشته با ادامه روند صعود طلا، با مشکل مواجه گشتند.
بهای بیت کوین در حالیکه در هفته های اخیر تا ۱۰ هزار دلار هم افزایش یافته بود، در اسفند ماه سال قبل و متاثر از انتشار کرونا در جهان، به کمتر از ۵۰۰۰ دلار هم رسید. نوسانات شدید بیت کوین سبب شد خیلی از افراد نسبت به ورود برای معامله این ارز احتیاط کنند؛ چون که در بازه زمانی ژوئن تا دسامبر ۲۰۱۷ ارزش بیت کوین ۴۰۰ درصد افزایش یافت اما در بازه زمانی اکتبر تا دسامبر سال قبل ارزش آن ۳۰ درصد کاهش پیدا کرد.
با این حال، همچنان تحلیل های زیادی از آینده بیت کوین منتشر می شود، کمااینکه چندی قبل شرکت بلومبرگ با انتشار یادداشتی برآورد کرده بود که بهای رمز ارز بیت کوین امسال میلادی به ۲۰ هزار دلار هم خواهد رسید. کیتی استوکتون، یکی از کارشناسان و تحلیل گران فعال در این عرصه، اظهار کرده بود بیت کوین از لحاظ تکنیکال جایگاه خویش را روی ۸۰۰۰ دلار به ثبات رسانده و درصورتی که به سطوح بالاتر از ۱۰ هزار دلار صعود کند، می تواند افزایش قیمت قابل ملاحظه ای را تجربه کند.
در حالیکه زمزمه هایی از تولید واکسن کرونا به گوش می رسد، حالا ویجی آیار، مدیر شرکت سرمایه گذاری لونو که در زمینه رمز ارزها فعالیت می کند، اعتقاد دارد بیت کوین از این زمزمه ها منتفع می شود و می گوید: اگر دولت های بزرگ به تخصیص بسته های حمایتی ادامه دهند، روند افزایشی بازار این رمزارز ادامه پیدا خواهد نمود. این روند افزایشی بازار طلا و بازارهای سهام را هم شامل می شود و بیت کوین و دیگر رمزارزها این مسیر را دنبال می کنند.1399/05/07
15:12:42
5.0 / 5
2347
تگهای خبر: تجربه , شركت , قیمت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
BestRoid لینک دوستان بست روید
BestRoid اندروید