در بخش آثار خبرگزاری ها؛

خبرنگار مهر رتبه اول جشنواره نانو و رسانه را به دست آورد

خبرنگار مهر رتبه اول جشنواره نانو و رسانه را به دست آورد

به گزارش بست روید خبرنگار خبرگزاری مهر موفق به كسب رتبه اول در بخش آثار خبرگزاری های جشنواره نانو و رسانه شد.به گزارش بست روید به نقل از مهر، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف معرفی برترین آثار رسانه ای در حوزه فناوری نانو، جشنواره نانو و رسانه را برگزار می نماید.
امسال یازدهمین جشنواره در خردادماه ۱۳۹۹ با معرفی برترین ها به صورت آنلاین و با حضور دکتر سعید سرکار دبیر ستاد توسعه فناوری نانو برگزار گردید.
در جشنواره نانو و رسانه سال ۱۳۹۹، علاوه بر تقدیر از آثار برتر در هر گروه از رسانه ها، آثار برتر در «سه محور ویژه» هم مستقل از قالب اثر، مورد تقدیر قرار گرفتند. فناوری نانو در زندگی مردم، صادرات محصولات نانو و نقد و تحلیل از محورهای ویژه جشنواره سال جاری بود.
رتبه اول آثار خبرگزاری ها در جشنواره نانو و رسانه به «میترا سعیدی کیا»، خبرنگار خبرگزاری مهر با عنوان اثر «معرفی ۱۵ محصول نانویی در صنعت نساجی / وقتی نانو در تاروپود پارچه تنیده می شود» تعلق گرفت.
همچنین رتبه اول و دوم در بخش آثار روزنامه ها به جام جم و فرهیختگان تعلق گرفت.
در بخش برترین های سیما هم از شبکه برون مرزی، رادیو ایران، رادیو جوان تقدیر گردید و شبکه ۵ سیما هم در بخش رسانه های دیداری مورد تقدیر قرار گرفت.
در جشنواره نانو و رسانه، خبرگزاری های ایسنا و دانشجو به صورت مشترک برترین رسانه شناخته شدند.


منبع:

1399/05/28
10:16:25
5.0 / 5
2422
تگهای خبر: صنعت , فناوری , محصولات
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید