آغاز ثبت نام در پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه شریف

آغاز ثبت نام در پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه شریف

به گزارش بست روید ثبت نام در پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات (ITEEKEND 5) باشگاه كسب و كار دانش بنیان دانشگاه صنعتی شریف شروع شد.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف (IT Weekend 5) با همكاری مركز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه و با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مركز تحقیقات و مخابرات كشور، سازمان نظام صنفی كامپیوتری در تاریخ 4 بهمن ماه امسال در محل باشگاه كسب وكار دانش بنیان دانشگاه صنعتی شریف و با نگاه تخصصی بر روی مسائل روز دنیای فناوری اطلاعات برگزار می گردد.
در این رویداد افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان های موفقیت و شكست های خویش را در غالب سخنرانی های كوتاه برای مخاطبین مطرح می كنند. سخنرانی ها به سبك كنفرانس های TEDx انجام شده و بعد از اتمام رویداد در غالب كلیپ های تدوین شده در سایت رسمی رویداد، سرویس های اشتراك ویدئو و شبكه های مجازی به اشتراك گذاشته می شوند.
همینطور در حاشیه این سخنرانی ها پنل های تخصصی، پنل های چالشی و كارگاه آموزشی هم برگزار می گردد.
هدف اصلی برگزاری این رویداد، انتقال تجربه بزرگان و تولید انگیزه برای تولید كسب وكارهای نوین و خلاقانه در حوزه ITC است.

بعد از اتمام رویداد به كلیه شركت كنندگان گواهی حضور از سوی دانشگاه صنعتی شریف اعطا خواهد شد.
ثبت نام انفرادی با استفاده از وب سایت رسمی جشنواره به آدرس http: //itweekend.ir انجام می گردد. علاقه مندان در صورتیكه قصد ثبت نام به صورت گروهی ( 3 نفر به بالا ) را دارند باید با دبیرخانه رویداد به شماره تلفن 140 118 95 021 تماس بگیرند.1397/10/13
13:43:37
5.0 / 5
4626
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
BestRoid لینک دوستان بست روید
BestRoid اندروید