معلمان بازمانده از بسته های مجانی اینترنتی چه كنند؟

معلمان بازمانده از بسته های مجانی اینترنتی چه كنند؟

به گزارش بست روید معلمان بازمانده از ثبت نام دریافت بسته های هدیه اینترنتی آموزش مجازی می توانند حالا نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و فعال سازی این بسته ها از هفته آینده شروع می شود.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، مدارس و دانشگاه ها از هفته ابتدایی اسفند و ورود ویروس کرونا به ایران تعطیل شدند و با تعطیلی کلاس ها، مبحث آموزش مجازی عنوان شد. اما یکی از مهم ترین چالش های آموزش آنلاین، دسترسی دانش آموزان و دانشجویان به اینترنت عنوان شد و اینکه شرکت در کلاس های آنلاین نیازمند حجم بالایی از اینترنت است و هزینه بالایی خواهد داشت.
با ادامه دار شدن روند تعطیلی مدارس و هزینه ای که به علت استفاده از محتوای تصویری و ویدیویی به معلمان و دانش آموزان تحمیل می شد، استفاده از شبکه شاد در همه اپراتورها مجانی شد و محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- همینطور اعلام نمود تمهیداتی برای عرضه بسته های اینترنتی مجانی برای دانش آموزان و معلمان در نظر گرفته شده است.
در این راستا اعلام گردید با عنایت به نیاز معلمان به بسته های اینترنتی به غیر از مجانی شدن شبکه شاد، بسته های سه ماهه مجانی ۲۰ گیگابایتی برای معلمان و کادر آموزشی سراسر کشور که فروردین ماه در سامانه وزارت ارتباطات ثبت نام کرده بودند، فعال می شود.
در عین حال با عنایت به این که بعضی از معلمان نسبت به ثبت نام بسته های اینترنتی در فروردین ماه اقدام نکرده بودند، آذری جهرمی در اینستاگرام نوشت: سایت ictgifts.ir برای ثبت نام از معلمان بازمانده از ثبت نام دریافت بسته های هدیه اینترنتی آموزش مجازی در دسترس قرار گرفته است. مهلت ثبت نام، پنج روز و زمان فعال سازی از هفته آینده است.
منبع:

1399/06/29
15:06:50
5.0 / 5
1895
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
BestRoid لینک دوستان بست روید
BestRoid اندروید