نظر عجیب مدیرعامل مایكروسافت درباره دوركاری

نظر عجیب مدیرعامل مایكروسافت درباره دوركاری

به گزارش بست روید مایكروسافت یكی از شركتهای فناوری بوده كه از دوركاری كاركنانش به علت شیوع كرونا سود برده اما مدیرعامل این شركت اعتقاد دارد دوركاری مثل خوابیدن در سركار است.به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت در نشست CEO Council وال استریت ژورنال اظهار داشت: دیدارهای آنلاین می تواند کارمندان را خسته کند و تغییر از ذهن کاری به زندگی خصوصی را دشوار سازد. هنگامی که شما از خانه کار می کنید، گاهی مثل این است که در محل کار می خوابید.

وی با اشاره به مطالعاتی که روی مغز انجام گرفته، اظهار داشت: دیدارهای ویدیویی می تواند بسیار خسته کننده باشد. ۳۰ دقیقه دیدار ویدیویی در بامداد به علت تمرکزی که باید در ویدیو داشته باشید، شما را خسته می کند.

مدیرعامل مایکروسافت اظهار داشت: دورکاری بعضی از مزایای کار در محیط اداری را ندارد. دیدارهای ویدیویی بیشتر معاملاتی هستند و کار پیش از این دیدارها و بعد از دیدارها انجام می شود.

مایکروسافت محصول جدیدی دارد که روی این مورد متمرکز شده است. این محصول به نام Together Mode افراد شرکت کننده در تماس های ویدیویی را در فضای مجازی مانند سالن اجتماعات، اتاق کنفرانس یا کافی شاپ قرار داده و اجازه می دهد فضایی مانند محیط کار را بازسازی کنند.

ارزش سهام مایکروسافت سال جاری که مشتریان سازمانی به علت دورکاری کارمندانشان، تقاضای بیشتری برای خدمات ابری و اشتراکهای نرم افزار مبتنی بر اینترنت این شرکت داشته اند، بیشتر از ۳۰ درصد صعود کرده است.

نادلا همینطور اظهار نمود: پاندمی به وی درباره ارزش تغییر بین کار و فعالیت های شخصی آموخته و وی توجه بیشتری به برنامه اش داشته است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، مدیرعامل مایکروسافت از کارمندانی که در زمان دورکاری به این شرکت پیوسته اند، ابراز حمایت کرد و اظهار داشت: این کارمندان باید با ما همراه شوند. یادگیری، مهارت آموزی مجدد و ارتقای مهارت مبحث مهمی خواهد بود.
1399/07/17
13:29:54
5.0 / 5
1696
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , شركت , فناوری
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
BestRoid لینک دوستان بست روید
BestRoid اندروید