دوربین امنیتی كه با یك مرتبه شارژ ۶ ماه قابل استفاده می باشد

دوربین امنیتی كه با یك مرتبه شارژ ۶ ماه قابل استفاده می باشد

به گزارش بست روید یك شركت تجاری از تولید دوربینی امنیتی به نام پرو ۴ اطلاع داده كه با یك مرتبه شارژ به مدت ۶ ماه قابل استفاده می باشد. دوربین مورد اشاره به صورت مستقیم به شبكه وای فای متصل می شود.به گزارش بست روید به نقل از انگجت، شرکت آرلو دو دوربین امنیتی بی سیم جدید عرضه نموده که یکی پرو ۴ نام دارد و قادر به ضبط تصاویر فوق دقیق با فناوری اچ دی آر و با عمق میدانی ۱۶۰ درجه است. این دوربین ۲۰۰ دلار قیمت دارد.
دوربین دیگر به نام الترا ۲ هم می تواند تصاویر دقیقی با استفاده از فناوری اچ دی آر ضبط کند. عمق میدانی این دوربین ۱۸۰ درجه است. این دوربین به صورت خودکار بر روی سوژه ها متمرکز شده و آنها را تعقیب می کند. این دوربین ۳۰۰ دلار قیمت دارد.
هر دو دوربین از قابلیت ضبط تصاویر رنگی در شب و دید در شب برخوردار می باشند و یک کانال صوتی دو طرفه هم برای آنها در نظر گرفته شده تا بتوان با استفاده از آنها با هر کسی ارتباط صوتی برقرار کرد. آژیر هوشمند این دوربین ها هم به صورت خودکار و به شیوه کنترل از راه دور به صدا درمی آید.
هر دو دوربین با یک مرتبه شارژ تا شش ماه قابل استفاده هستند و با دستیارهای صوتی الکسای آمازون، گوگل اسیستنت و غیره سازگاری دارند. این دوربین ها را می توان به دیگر سیستم های هوشمند خانگی هم متصل کرد.


منبع:

1399/07/18
10:55:07
5.0 / 5
1671
تگهای خبر: سیستم , شركت , فناوری , قیمت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید