با سرعت ۱۸۶ مایل بر ساعت؛

پرواز در ارتفاع ۱۰ هزار فوتی زمین با لباس بالدار الكتریكی!

پرواز در ارتفاع ۱۰ هزار فوتی زمین با لباس بالدار الكتریكی!

بست روید: یك چترباز حرفه ای با لباس بالداری مجهز به یك سیستم الكتریكی و دو پیشرانه در ارتفاع 10 هزار فوتی پرواز كرد. سرعت این لباس بالدار به 186 مایل برساعت می رسد.


دریافت 52 MB به گزارش بست روید به نقل از دیلی میل، شرکت «بی ام دبلیو» یک سیستم رانندگی الکتریکی برای لباس بالدار طراحی نموده که سرعت آن به ۱۸۶ مایل بر ساعت می رسد. این در حالیست که سرعت لباس های بالدار فعلی ۶۲ مایل برساعت است.
پیتر سالزمن چتر باز حرفه ای با همکاری این خودروساز آلمانی لباس بالدار مذکور را طراحی و آزمایش کرد. روی قفسه سینه پکیجی بسته می شود که دارای دو پیشرانه کربنی با قدرت ۱۵ کیلووات است.
سالزمن در پرواز آزمایشی به ارتفاع ۱۰ هزار فوتی زمین برفراز کوه های آلپ رفت. او بعد از پرش به سمت کوهستان پرواز پیشرانه های لباس را روشن کرد. سپس با شیب زیادی به سمت قله پرواز کرد. برای این منظور پژوهشگران یک پکیج با عرض ۴۰ اینچ و ۲ پیشرانه ۵ اینچی طراحی کردند که شبیه یک زیردریایی است.
این پکیج با یک باتری لیتیوم یونی ۵۰ ولتی فعال می شود و وزن آن نیز ۲۶ پوند است. همین طور یک واحد ذخیره انرژی دارد. نکته جالب این طرح یک موتور درونسوز است که به آستین چپ لباس متصل است و قدرت لازم برای حرکت با سرعت ۱۸۶ مایل برساعت را فراهم می آورد. سالزمن بیش از ۳۰ پرش آزمایشی با این لباس بالدار انجام داد و بعد از آن با لباس مذکور پرواز کرد.

1399/08/17
19:38:40
5.0 / 5
1555
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید