سیگنال كم آورد!

سیگنال كم آورد!

به گزارش بست روید اپلیکیشن پیام رسان سیگنال به دنبال هجوم کاربران جدید که از خوش بینانه ترین پیشبینی این برنامه فراتر بود، با مشکلات فنی روبرو شد.به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، بنیاد سیگنال در توییتی نوشت: میلیونها میلیون کاربر جدید پیام ارسال می کنند که حریم خصوصی آن اهمیت دارد. از شکیبایی شما سپاسگزاریم.

در این پیام آمده است: "ما سرورهای جدیدی را اضافه کرده ایم و ظرفیت اضافی با رکورد بالایی در خلال هفته گذشته بی وقفه اضافه شده است اما روز جمعه از خوش بینانه ترین پیشبینی ما فراتر رفت. میلیونها میلیون کاربر جدید پیام ارسال می کنند که حریم خصوصی آن مهم می باشد. از شکیبایی شما سپاسگزاریم. "

سیگنال اواخر روز شنبه اعلام نمود سرویسش احیا شده و خطای فنی پیش آمده روی امنیت مکالمات در این اپلیکیشن تاثیری نداشته است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، افزایش یکباره کاربران جدید سیگنال به دنبال واکنش منفی کاربران به سیاست حریم خصوصی جدید واتس اپ صورت گرفته که روز جمعه اعلام نمود اجرایی کردن این تغییر را به تاخیر می اندازد.

آمار شرکت تحلیل اپلیکیشن "سنسور تاور" نشان داده است سرویس پیام رسان رمزگذاری شده سیگنال به دنبال اعلام تصمیم واتس اپ با رشد عظیمی در شمار کاربرانش روبرو شده است. از ششم تا دهم ژانویه این برنامه از فروشگاههای برنامه اپل و گوگل در سرتاسر جهان ۷.۵ میلیون بار دانلود شده است که رشد ۴۲۰۰ درصدی نسبت به هفته پیش را نشان داده است. سیگنال به دنبال رشد کم سابقه شمار کاربران، به دنبال استخدام افراد بیشتری به منظور تقویت سرویس و پشتیبانی از زیرساخت است.

منبع:

1399/10/29
17:31:32
0.0 / 5
1412
تگهای خبر: دانلود , شركت , فروش , گوگل
این مطلب بست روید چطور بود؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید