پشتیبانی از كسب وكارهای فروش آنلاین با هفته های خرید اینترنتی

پشتیبانی از كسب وكارهای فروش آنلاین با هفته های خرید اینترنتی

اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی هفته های خرید اینترنتی را از ابتدای  اسفندماه، در امتداد پشتیبانی از کسب وکارهای فعال در زمینه ارائه خدمات و فروش آنلاین در کشور شروع می کند.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی در امتداد پشتیبانی از کسب وکارهای فعال در زمینه ارائه خدمات و فروش آنلاین و استفاده از این ظرفیت برای پشتیبانی از کسب وکارها و اصناف در استانها و همین طور تشویق عموم مردم به خرید اینترنتی در نظر دارد تا از شروع اسفند ماه طرح " هفته های خرید اینترنتی " را در کشور شروع کند.
هفته های خرید اینترنتی ایران، عنوان رویدادی است که می کوشد با فراهم سازی بستر مناسب برای ارائه خدمات به سراسر شهرهای ایران، نه فقط گستره خدمات اینترنتی در حوزه های مختلف را برای همه مردم ایران دسترس پذیر سازد، بلکه فرصتی مناسب برای تمامی کسب وکارهای مجازی و کسب وکارهای استانی است تا در یک هم افزایی سازنده، خدمات خودرا به مخاطبان وسیع تر و متنوع تر عرضه کنند.
هدف از برگزاری این طرح پشتیبانی از کسب وکارها و اصناف محلی هر استان، پشتیبانی از کسب وکارهای لطمه دیده در کرونا، ترویج فرهنگ خرید اینترنتی در همه بخش های کشور، دسترسی کسب وکارهای محلی به بازاری به وسعت ایران، تاکید بر تمرکز زدایی از خدمات اینترنتی، قطع زنجیره ویروس کرونا و عدم محدود ماندن به پایتخت است.
طبق اعلام روابط عمومی این اتحادیه، هر هفته یکی از استان های ایران میزبان تمامی کسب وکارهای مشارکت کننده در این رویداد خواهد بود. این یک فرصت مناسب برای تمامی ذی نفعان در عرضه محصولات و ارائه خدمات به تمام ایران و برقراری ارتباط مستقیم با مخاطبان است. کسب وکارهای آنلاین در این میان، نقش به سزایی دارند. کسب وکارهای مشتاق ثبت نام در این رویداد می توانند با مراجعه به پنل عضویت خود و انتخاب بخش هفته خرید اینترنتی، اطلاعات خودرا ثبت کنند.1399/11/20
22:05:22
0.0 / 5
1117
این مطلب بست روید چطور بود؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید