دهمین نمایشگاه اینوتكس به صورت مجازی

دهمین نمایشگاه اینوتكس به صورت مجازی

دهمین نمایشگاه اینوتکس در ناحیه نوآوری باز پارک پردیس با حضور ۴۰۰ شرکت و استارت آپ برگزار می گردد.به گزارش بست روید به نقل از مهر، بامداد امروز نشست خبری دهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری INOTEX ۲۰۲۱ به صورت آنلاین برگزار شد.
دهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری INOTEX ۲۰۲۱ به علت شیوع کرونا به صورت مجازی با حضور بیشتر از ۴۰۰ شرکت و استارت آپ به صورت تلفیقی از بخش های حضوری و مجازی در فضایی باز واقع در ناحیه نوآوری پردیس برگزار می شود.
«بخش نمایشگاهی»، «رویدادهای تجاری و ترویجی»، «بخش های جانبی» و «تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس» بخش های اصلی INOTEX ۲۰۲۱ هستند.
شرکت های فناور، استارت آپ ها، شتابدهنده ها و مراکز رشد، منتورها و مشاوران، مخترعان، پارک های فناوری، دانشگاه ها، صندوق های جسورانه و سرمایه گذاران، عرضه کنندگان فضای کار اشتراکی، عرضه دهندگان خدمات تجاری سازی، برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی بروکرهای فناوری و رسانه های استارت آپی، شرکت کنندگان در این بخش هستند.
«استیج عمومی اینوتکس» با بیشتر از ۳۰ ساعت سخنرانی، پنل و گفتگو با هدف فرهنگ سازی کارآفرینی و ایجاد امید و انگیزه در جوانان، از رویدادهای تجاری و ترویجی دهمین نمایشگاه اینوتکس است.
همچنین «استیج تخصصی اینوتکس» با تمرکز بر پنج حوزه کلان داده ها، ظهور NBIC، اینترنت اشیا، رایانش ابری و هوش مصنوعی که بالاترین فراوانی را در همه گزارش های آینده نگارانه از مؤسسات مطرح بین المللی در حوزه فناوری نوآوری، به خود اختصاص داده اند، برگزار می شود.
دیگر رویداد تجاری و ترویجی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ رقابت های استانی اینوتکس پیچ است. این رقابت ها از بهمن ماه سال ۹۹ در ۶ استان شروع شده و برگزیدگان استانی آن در نمایشگاه اینوتکس در مرحله نهایی به رقابت با هم می پردازند. این رقابت در چارچوب رویداد «اینوتکس بتل» خواهد بود. در این تیم های منتخب با به چالش کشیدن کسب و کار یک دیگر، به رقابت می پردازند.
بخش های جانبی نمایشگاه اینوتکس فرصتی برای تعامل، هم افزایی و ایجاد شبکه های ارتباطی بین اجزا و افراد فعال در این حوزه می باشد. «کافه سرمایه» که فرصتی ویژه برای صاحبان شرکتهای نوپا و استارت آپ ها برای جذب سرمایه و مذاکره با سرمایه گذاران است. این بخش در رویداد اینوتکس ۲۰۲۰ شاهد سرمایه گذاری با ارزش بیشتر از ۱۸۰ میلیارد ریال بوده است.
دیگر بخش جانبی دهمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری، «پاویون مشاوران» است. در این بخش منتورهای شناخته شده اکوسیستم نوآوری در زمینه هایی همچون بازاریابی، توسعه محصولات، فنی، منابع انسانی و … به استارت آپ ها و بازدید کنندگان از نمایشگاه به صورت حضوری و مجازی مشاوره عرضه خواهند کرد.


منبع:

1399/11/28
16:04:45
0.0 / 5
1183
این مطلب بست روید چطور بود؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
BestRoid اندروید