عرضه خدمات مكان محور بومی به سازمان های بزرگ

عرضه خدمات مكان محور بومی به سازمان های بزرگ

به گزارش بست روید تعدادی از پژوهشگران یکی از شرکتهای دانش بنیان مبادرت به بومی سازی نرم افزارهای اطلاعات مکانی کرد که به قول آنها خدمات این محصول در اختیار خیلی از سازمان های بزرگ قرار گرفته است.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، ابراهیم امیدی، مدیرعامل یکی از شرکتهای دانش بنیان فعال در حوزه فناوری های مکان محور ضمن اشاره به ساخت نرم افزارهای مکان محور در این شرکت اظهار داشت: با گرد هم آمدن تعدادی از دانش آموختگان علوم ژئوماتیک در حوزه های سنجش از دور، نرم افزار، فتوگرامتری و نقشه برداری در زمینه فناوری اطلاعات مکانی به تولید سامانه های بومی در این عرصه دست یافتیم.
وی ضمن اشاره به طراحی و عرضه سامانه های اطلاعات مکانی متناسب با نیاز مشتری، افزود: از آن جایی که دانش فنی و تخصص این حوزه بومی است و با سامانه ها با استفاده از روش های نوآورانه و منحصر به فرد تولید می شود، زمان عرضه خدمات بسیار کوتاه تر است و با هزینه هایی به مراتب پایین تر از دیگر نمونه ها عرضه می شود.
امیدی از عرضه این خدمات به صنایع بزرگ و شرکتهای ملی اطلاع داد و اضافه کرد: با عنایت به تخصص ویژه این شرکت در حوزه فناوری اطلاعات مکانی، مخاطبان و کارفرمایان این شرکت، از فعالان صنایع شرکتهای بزرگ دولتی و همینطور شرکتهای مادرتخصصی هستند که در حوزه هایی مانند راه و شهرسازی، توزیع نیرو، حوزه آب، ساخت و توسعه زیرساخت های حمل و نقل کشور فعال می باشند.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان تولید سامانه های GIS را از دیگر محصولات این شرکت نام برد و خاطرنشان کرد: سامانه های گوناگونی برای شرکتهای بزرگ تولید و عرضه شده است که به صورت مثال در یکی از این طرح ها، دسترسی به اطلاعات جامع رودخانه های کشور دستیابی بر اساس یک استاندارد جامع در حوزه مهندسی رودخانه، با توانمندی فعالان فناور این شرکت، امکان پذیر شد.
وی مستقل بودن هسته نرم افزارها از نمونه های غیر بومی و امکان عرضه اطلاعات به صورت برخط را از خصوصیت های سامانه بومی GIS دانست و بیان نمود: این نرم افزارها که به صورت متن باز و مستقل از موتورهای GIS خارجی طراحی شده اند، ضمن در برداشتن تمامی قابلیت های GIS سازمانی بر بستر وب و بدون احتیاج به نصب نرم افزار قابل استفاده هستند و از امکان به روزرسانی لحظه ای اطلاعات برخوردار می باشند.
منبع:

1399/12/12
09:29:26
0.0 / 5
1169
تگهای خبر: استاندارد , تخصص , خدمات , شركت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
BestRoid لینک دوستان بست روید
BestRoid اندروید