تبدیل موز به دسته كنترل پلی استیشن!

تبدیل موز به دسته كنترل پلی استیشن!

بست روید: دفتر پتنت و علامت تجاری آمریکا بتازگی درخواست عجیبی از طرف شرکت بازی ˮسونی اینتراکتیو اینترتینمنت ˮ برای ثبت امتیاز انحصاری سیستمی که اشیای خانگی معمولی و مواد غذایی را به دسته کنترل پلی استیشن تبدیل می کند، منتشر نمود.به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، در این پتنت آمده است: این سیستم شامل واحد ورودی عمل کردنی است تا تصاویر اشیای منفعل غیرنورانی که یک کاربر در دست نگه می دارد را بعنوان یک دسته کنترل بازی ویدیویی بدست آورد.

در این پتنت سونی از یک موز برای نشان دادن عملکرد سیستم جدید بهره برده است. پرتقال یک نمونه دیگر مورد استفاده توسط این شرکت برای توضیح سیستم مذکور بوده است. بعنوان مثال بازیکن پلی استیشن می تواند در هر دست یک موز یا یک پرتقال را بعنوان دسته کنترل بازی نگه دارد.

در حالی که طراحی پتنت یک موز را نشان میدهد اما سونی انتظار دارد این سیستم با هر وسیله ای از لیوان قهوه گرفته تا یک تکه نان کار کند.

این سیستم شامل یک تشخیص دهنده شی است که به حالت دست بازیکن وابسته است که به وسیله دوربین ثبت می شود. این دوربین با هدف تاباندن دکمه های مجازی در اشیای منتخب نصب شده تا فشار دادن روی یک شیء مثل فشار دادن دکمه دسته کنترل بازی باشد.

در این پتنت اعلام شده که سیستم مذکور به کاربران برای بهره برداری از همه قابلیتهای بازی شامل چند دسته بازی کردن کمک خواهدنمود.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، با توجه به این که پتنت مذکور ثبت شده است اما به مفهوم آن نیست که سونی واقعا چنین پروژه ای را اجرا می کند. پتنت تنها از سیستم طراحی شده در مقابل استفاده رقبا از این نوع فناوری حمایت می کند.

منبع:

1399/12/18
18:54:10
0.0 / 5
1141
تگهای خبر: سیستم , شركت , طراحی , فناوری
این مطلب بست روید چطور بود؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید