قابلیت جدید توییتر شفاف سازی می كند

قابلیت جدید توییتر شفاف سازی می كند

بست روید: قابلیت جدیدی مقرر است به توییتر اضافه شود كه تحت عنوان شفاف سازی خواهد بود و به اصلاح اظهارات پیشین و توییت های قبلی كاربران كمك خواهدنمود.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، بنظر می رسد كه شبكه اجتماعی توئیتر دست خوش تغییرات جدیدی خواهد شد كه به واسطه آن میزبان شفاف سازی بیشتری خواهد بود. جك دورسی، مدیرعامل توئیتر بعنوان یكی از محبوب ترین شبكه های اجتماعی اخیرا در جدیدترین اظهارات خود اعلام نموده است كه احتمالاً قابلیت جدیدی به پلت فرم توئیتر اضافه خواهد شد كه شفاف سازی نام دارد كه البته بگفته خیلی از تحلیلگران و كارشناسان فعال در حوزه فناوری، برای كاربران عادی و معمولی كاربرد چندان زیادی نخواهد داشت.
طبق گزارش وب سایت Alternative Press، بنظر می رسد پس از آنكه قابلیت ویرایش توئیت ها به این پلت فرم افزوده شد، حالا خاصیت دیگری به آن اضافه شده است كه تحت عنوان شفاف سازی به كاربران این امكان را می دهد تا در صورت پشیمانی از اظهارات و پیام های خود، بتوانند توضیحات بیشتری را به منظور شفاف شدن سوژه مربوطه به مخاطبان خود بدهند.
این در حالیست كه چندی قبل جك دورسی اعلام نموده بود كه احتمالاً در آینده ای نزدیك گزینه ویرایش به پلتفرم توئیتر اضافه خواهد شد. وی در گفت و گو و مصاحبه ای با گزارشگر مؤسسه تكنولوژی هند خاطرنشان كرده بود كه خیلی از كاربران توئیتر همواره در فضای مجازی از عدم وجود قابلیتی تحت عنوان «ویرایش» (Edit) ناراضی و شاكی بودند. بدین سبب متخصصان ما تصمیم گرفتند كه با توسعه یك قابلیت جدید نظر آنها را جلب كرده و به آنها این امكان را بدهد كه توییت های خودرا بدون حذف كردن، ویرایش كنند و اشتباهات نگارشی و موارد دیگر را از آن پاك كرده و به عبارتی دیگر، توییت های خودرا بدون نیاز به حذف و ارسال دوباره یك توئیت دیگر، اصلاح كنند.
توئیتر در طول یك سال قبل تحت فشار نهادهای دولتی آمریكا و خیلی از كاربران و منتقدان مجبور شده كه خیلی از حساب های كاربری مشكوك و مخرب را مسدود كند و بعضی از قوانین و مقررات خودرا باز تغییر دهد تا به مقابله با اخبار دروغین و كذب بپردازد.1397/11/28
15:35:38
5.0 / 5
4483
تگهای خبر: فناوری
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید