یك برنامه دیگر به گورستان اپلیكیشن های گوگل افزوده شد

یك برنامه دیگر به گورستان اپلیكیشن های گوگل افزوده شد

گوگل نسخه های اندروید و iOS اپلیکیشن شاپینگ را تا آخر ژوئن تعطیل می کند.به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، این اپلیکیشن در واقع نسخه برنامه ای تب شاپینگ بود و به کاربران امکان می داد با استفاده از اکانت گوگل خود خرید کنند.

پس از این که XDA Developers کلمه "غروب" را در کد اپلیکیشن شاپینگ مشاهده کرد، گوگل به ۹to۵ Google تایید نمود که نسخه اندروید و iOS این اپلیکیشن تا آخر ژوئن تعطیل خواهد شد و کاربران به وبسایت شاپینگ هدایت خواهند شد. یک سخنگوی گوگل اظهار داشت: تا چند هفته دیگر ما اپلیکیشن شاپینگ را دیگر پشتیبانی نخواهیم کرد. همه امکاناتی که این اپلیکیشن به کاربران عرضه می کرد، در تب شاپینگ موجود خواهد بود.

هر زمان که کاربران یک محصول را در گوگل جست و جو کنند، تب شاپینگ در جست و جو و نتایج خرید نمایان خواهد شد. همینطور کاربران می توانند با رجوع مستقیم به shopping.google.com اقلام مورد نیازش را پیدا کنند. گوگل حتی در حال آزمایش فورمتهای دیگر مانند امکان خرید مستقیم از یوتیوب ویدیو است.

اگرچه کاربران زیادی از این اپلیکیشن استفاده می کردند اما احیانا برای جبران هزینه نگهداری آن کافی نبوده یا دستکم سودآور نبوده است. هیچ یک از فروشندگانی که در اپلیکیشن گوگل شاپینگ حضور داشتند، درباره این اپلیکیشن صحبت نکرده یا آنرا تبلیغ نکرده بودند.

بر اساس گزارش انگجت، این اپلیکیشن چند ماهی بود که قابل دسترس شده بود اما بعضی از کاربران گزارش کرده بودند پیام "مشکلی پیش آمده است" را مشاهده کرده اند.

منبع:

1400/01/24
14:46:46
5.0 / 5
1219
تگهای خبر: اندروید , سایت , فروش , گوگل
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید