ال جی:

الان وقت معرفی گوشی هوشمند تاشو نیست!

الان وقت معرفی گوشی هوشمند تاشو نیست!

بست روید: بنظر می رسد كه شركت ال جی برخلاف سایر تولیدكنندگان موبایل، علاقه و عجله ای برای معرفی و عرضه گوشی هوشمند تاشو ندارد.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، مدیرعامل شركت ال جی در آستانه رویداد مهم كنگره جهانی موبایل MWC ۲۰۱۹ بارسلون كه یك هفته دیگر شروع به كار می كند، اعلام نموده است كه الان زمان مناسبی برای عرضه و معرفی گوشیهای هوشمند تاشو و انعطاف پذیر نیست و تمركز این غول تكنولوژی هم اكنون بیشتر بر روی افزایش میزان فروش و درآمدزایی است.
این طور كه از آمارهای انتشار یافته در رسانه ها مشخص است، بازارهای جهانی موبایل گرفتار ركود بی سابقه و كم نظیری شده است و همین مساله باز باعث شده تا وضعیت مالی و سودآوری خیلی از شركت های تولیدكننده موبایل با بحران های جدی و شدیدی روبرو شوند كه یكی از آنها شركت كره ای ال جی است كه سابقه خوبی در تولید و عرضه گوشیهای هوشمند داشته است.
بنظر می رسد كه ال جی برخلاف سایر رقبای قدرتمند خود كه در طول یك سال اخیر از برنامه های خود برای رونمایی و عرضه گوشی هوشمند تاشو و انعطاف پذیر سخن گفته اند، علاقه و عجله ای برای نمایش چنین محصولی ندارد چراكه بگفته مدیر عامل این شركت هنوز بسیار زود است كه به فكر عرضه یك موبایل تاشو بود چراكه الان مسائل بسیار مهم تر و مهره های كلیدی تری برای افزایش درآمد و میزان فروش خود بر روی میز قرار دارد كه ال جی مایل است از آنها استفاده نماید.
طبق گزارش وب سایت ۹to۵google، تحلیلگران و كارشناسان فعال در حوزه فناوری بر این باورند كه گوشیهای مجهز به فناوری شبكه اینترنت ۵G یكی از مهم ترین گزینه های ال جی برای تمركز و افزایش میزان فروش و سودآوری به شمار می روند.1397/11/30
13:58:17
5.0 / 5
5073
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
BestRoid لینک دوستان بست روید
BestRoid اندروید