نمایشگاه تمبرهای محیط زیست

نمایشگاه تمبرهای محیط زیست

بست روید: شرکت ملی پست با همکاری موزه ارتباطات و سازمان حفاظت محیط زیست نمایشگاهی از 60 سال تمبرهای محیط زیست برگزار می نماید.


حسن عمیدی -مدیرکل دفتر ارتباطات شرکت ملی پست- در گفت و گو با ایسنا، از برگزاری نمایشگاه محیط زیست ایران به مناسبت فرارسیدن هفته محیط زیست آگاهی داد و اظهار داشت: این نمایشگاه با مشارکت سازمان حفاظت محیط زیست و با همکاری موزه ارتباطات برگزار می گردد.
رئیس موزه ارتباطات افزود: تمبرهای ۶۰ سال قبل با محوریت محیط زیست در این نمایشگاه به نمایش درخواهد آمد. شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با انتشار تمبرهای یادبود بسیاری با موضوع محیط زیست دراین حوزه فعالیت شایان توجهی داشته است.
«هفته محیط زیست»، «روز جهانی محیط زیست»، «گونه های درحال انقراض»، «گربه های اهلی ایران»، «ماهیان آب شور و شیرین» و «درنای سیبری»، «اردک سرسفید»، «سیاهگوش»، «جنگل های هیرکانی و کویر مرنجاب» و «آبشارهای تهران» عناوین تعدادی از این تمبرهاست.
عمیدی با اعلان اینکه نمایشگاه تمبرمحیط زیست که در سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می گردد از فردا به مدت یک هفته ادامه دارد، اظهار نمود: مراسم افتتاحیه نمایشگاه و آثار به نمایش درآمده از صفحه اینستاگرام و آپارات شرکت ملی پست بصورت زنده پخش خواهد شد.
منبع:

1400/03/18
13:43:08
5.0 / 5
1079
تگهای خبر: شركت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
BestRoid اندروید