بیشتر از ۱۳ هزار محصول در فن بازار عرضه شد

بیشتر از ۱۳ هزار محصول در فن بازار عرضه شد

به گزارش بست روید دبیر شبکه فن بازار ملی ایران از شناسایی ۱۳هزار محصول فناورانه از سراسر کشور در فن بازار اطلاع داد.به گزارش بست روید به نقل از معاونت علمی و فناوری، محمدصالح خالقی با بیان اینکه رفع نیاز تجاری سازی برای صاحبان فناوری از یک سو و رفع نیازهای متقاضیان از طرفی، مهم ترین هدف فن بازارهای منطقه ای است، اظهار داشت: با شروع کار فن بازار ملی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، توجهی جدی به رفع نیازهای فناورانه صورت گرفت.
خالقی با بیان اینکه تا کنون بیشتر از ۴۳۰ تقاضای فناوری از جانب صاحبان صنایع، شرکت ها و پژوهشگاه ها به ثبت رسیده است، افزود: عمده محصولاتی که در فن بازارها عرضه می شود، محصولات دانش بنیان و فناور ایران ساخت هستند.
وی تصریح کرد: فن بازارها بستری برای شناسایی فناوری ها توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی را برای اینکه بتوانند روی این محصولات و فناوری ها سرمایه گذاری کنند فراهم می آورد.
دبیر شبکه ملی فن بازار به ثبت بیشتر از ۱۳هزار محصول و فرآورده دانش بنیان ایران ساخت در فن بازار اشاره نمود و اضافه کرد: تا آخر خردادماه سالجاری، ۴هزار و ۳۰۰ شرکت دانش بنیان، خلاق و فناور بیشتر از ۱۳هزار و ۹۰۰ محصول و فرآورده را در شبکه ملی فن بازار ایران به ثبت رسانده اند که تعداد تقاضاها برای فناوری یا محصولات عرضه شده از ۴۳۰ فراتر رفته است.

1400/04/11
16:32:29
5.0 / 5
961
تگهای خبر: شركت , فناوری , محصولات
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید