با بكارگیری فناوری های نوین؛

راه های ایجاد حمل ونقل هوشمند و ایمن گشایش می یابد

راه های ایجاد حمل ونقل هوشمند و ایمن گشایش می یابد

به گزارش بست روید دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: برای ایجاد حمل و نقل هوشمند و ایمن به توسعه فناوری های مدرن در كشور نیاز داریم.به گزارش بست روید به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، منوچهر منطقی در مورد یكپارچه سازی بخش حمل و نقل در كشور، بیان كرد: ما در ستاد تلاش می نماییم حمل و نقلی هوشمند و تركیبی ایجاد نماییم. این كار را با یكپارچه سازی بخش های مختلف دریایی، ریلی، خودرویی و هوایی انجام خواهیم داد.
وی اضافه كرد: تمام تلاش ما در چارت جدید ستاد، ایجاد حمل و نقلی ارزان تر، ایمن تر و با قابلیت اعتماد بیشتر است، تا از این طریق خدمت رسانی به مردم در این حوزه شتاب علمی و معقول بگیرد.
به گفته منطقی، با عنایت به اینكه در دنیا توسعه حمل و نقل به كمك فناوری های مختلف صورت می گیرد، ما هم تلاش خواهیم كرد كه این فناوری ها را به خدمت بخش حمل و نقل درآوریم.
وی خاطرنشان كرد: ایران در آینده نزدیك با بهره گیری از دانش و تخصص بومی و با یكپارچه سازی فعالیت ها به سمت توسعه حمل و نقل هوشمند گام بلندی بر خواهد داشت.
دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره همكاریهای بین المللی برای توسعه حمل و نقل در كشور، خاطرنشان كرد: بهره گیری از تجارب و توانایی های بین المللی برای توسعه حمل و نقل كشور خوب است؛ اما تلاش می نماییم این توسعه و پیشرفت را به كمك توانمندی های داخلی و با ایده جوانان كشور محقق نماییم.

1397/12/11
17:36:51
5.0 / 5
4942
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید