نشست تجاری فناوری بین شركت های دانش بنیان ایران و روسیه انجام شد

نشست تجاری فناوری بین شركت های دانش بنیان ایران و روسیه انجام شد

بست روید: نشست تجاری فناوری میان شرکت های دانش بنیان ایران و روسیه انجام شد تا شرکای تجاری روسی بازار محصولات ایران ساخت را در کشورشان توسعه دهند.به گزارش بست روید به نقل از معاونت علمی و فناوری، ۳۰ شرکت دانش بنیان و خلاق ایرانی با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری عازم کشور روسیه شدند تا دستاوردهای خودرا در نمایشگاه ماکس ۲۰۲۱ ارایه کنند. همین طور این شرکتها با حضور در نشست تجاری و فناوری با شرکای روسی خود بازار محصولات و خدماتشان را نیز توسعه می دهند.
این تیم ۳۰ نفره شامل شرکت هایی در زمینه های فناورانه «تجهیزات و ماشین آلات صنعتی»، «مواد»، «سلامت» و «برق و الکترونیک» می شود. برای ۳ هزار شرکت فناور روسی نیز دعوت نامه ارسال شده است تا در این جلسه حضور یابند و تعاملات میان شرکت های ایرانی و روسی رونق گیرد.
دیدارهای دو جانبه و نشست های رودررو میان شرکت های ایرانی با شرکت های متناظر روسی با هدف افزایش همکاریهای علمی و آشنایی طرفین با ظرفیت های فناورانه دو کشور انجام می شود.
نخستین نشست مشترک میان شرکت های دانش بنیان ایرانی و روسی سال ۹۸ به ریاست سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری انجام شد. این دیدارها دستاوردهای مهم و قابل توجهی برای دو طرف داشت و تعاملات تجاری و فناورانه آنها را افزایش داد. امروز برای بار دوم این جلسه میان شرکتها انجام می شود.


منبع:

1400/04/29
12:43:35
5.0 / 5
868
تگهای خبر: بین المللی , خدمات , شركت , صنعت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
BestRoid اندروید