تست قابلیت لیمیتس برای مقابله با آزار و اذیت در اینستاگرام

تست قابلیت لیمیتس برای مقابله با آزار و اذیت در اینستاگرام

بست روید: اینستاگرام قابلیت جدیدی به نام ˮلیمیتسˮ (Limits) را آزمایش می کند که به کاربران اجازه می دهد هر زمان حس کنند که هدف آزار و اذیت قرار دارند، حسابشان را قفل کرده و هرگونه تعامل احتمالی را محدود کنند.به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، آدام موسری، مدیر اینستاگرام در معرفی این ابزار به فینال یورو ۲۰۲۰ اشاره نمود که در جریان آن بازیگران سیاه پوست تیم ملی انگلیس بعد از شکست تیمشان در مقابل ایتالیا در مرحله پنالتی، با موج آزار و اذیت روبرو شدند.

موسری در ویدیویی که روز پنج شنبه به اشتراک گذاشت، اعلام نمود نژادپرستی و نفرت پراکنی جایی در اینستاگرام ندارند. نه فقط مشاهده اینکه با افراد چطور به این شکل رفتار می شود، انزجاورآور است بلکه نحوه عملکرد اینستاگرام هم زیر سوال می رود.

موسری اظهار داشت: اینستاگرام در کوشش برای مقابله با آزار و اذیت در این پلتفرم، می خواهد تا جای ممکن نفرت پراکنی را به صفر برساند. با این وجود می دانیم که ریشه کن کردن کامل تمامی اشکال نژادپرستی در این اپلیکیشن احیانا نا ممکن است. این اپلیکیشن می خواهد به کاربران ابزارهای بیشتری را فراهم آورد که در مقابل آزار و اذیت قدرت بیشتری به آنها می دهد و "لیمیتس" هم دراین زمینه عمل می کند. ما می دانیم که افراد گاهی موقتاً در وضعیت ریسک واقعی قرار می گیرند و باید به آنها ابزاری برای پشتیبانی از خودشان بدهیم.

بر اساس گزارش انگجت، اینستاگرام هم اکنون "لیمیتس" را در شماری از کشورهای جهان آزمایش می کند. در این بین، موسری قول داد اینستاگرام درباره نحوه مقابله با نژادپرستی در این پلتفرم، در ماههای آتی اطلاعات بیشتری فراهم خواهدنمود.
1400/05/02
12:03:37
5.0 / 5
510
تگهای خبر: ابزار
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
BestRoid اندروید