راه اندازی خدمات پهپادی سراسری بهداشت و درمان

راه اندازی خدمات پهپادی سراسری بهداشت و درمان

یک شرکت تجاری آلمانی از تولید پهپادهایی آگاهی داده که می توانند برای ارائه خدمات بهداشت و درمان در سراسر آمریکا در آینده نزدیک به کار روند.به گزارش بست روید به نقل از نیواطلس، پهپاد وینگ کوپتر ۱۹۸ که توسط شرکتی به همین نام تولید شده مقرر است با همکاری شرکت دیگری به نام ایر متودز بروزرسانی شود تا برای ارائه خدمات مورد اشاره کاملاً آماده شود.
ایرمتودز که در سال ۱۹۸۰ تأسیس شده دارای ناوگانی متشکل از ۴۵۰ هلیکوپتر و هواپیما در ۳۰۰ پایگاه در ۴۸ ایالت آمریکا بوده و این ناوگان هر سال برای ۱۰۰ هزار مورد انتقال ابزار و تجهیزات پزشکی به بیمارستان ها و نقاط دورافتاده مورد استفاده قرار می گیرد.
پهپاد هشت پره ای وینگ کوپتر در ابعاد ۶۵ در ۱۹۸ در ۱۵۲ سانتیمتر مانند یک هلیکوپتر به شکل عمودی از جای خود برمی خیزد و سپس برای پرواز بصورت افقی از بال های ثابت شده خود استفاده می نماید.
پهپاد مورد اشاره قادر به حمل حداکثر شش کیلوگرم بار است و در آن واحد می تواند سه بسته مجزا را با خود حمل کند. اما وزن مجموع این بسته ها نباید از ۵ کیلوگرم فراتر برود. حداکثر سرعت این پهپاد ۱۴۴ کیلومتر در ساعت و حداکثر برد آن با شارژ کامل به ۷۵ کیلومتر می رسد. هم اکنون، استفاده آزمایشی از این پهپاد برای شناسایی نقاط ضعف و قوت آن در کانزاس در دستور کار قرار گرفته است.

1400/05/14
11:19:31
5.0 / 5
841
تگهای خبر: ابزار , خدمات , شركت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
BestRoid اندروید