واکسن کرونا برای کارمندان IBM الزامی شد

واکسن کرونا برای کارمندان IBM الزامی شد

به گزارش بست روید شرکت IBM اعلام نمود تنها کارمندان آمریکایی که به صورت کامل واکسینه شده اند، اجازه دارند به محل کارشان که مقرر است از هفتم سپتامبر بازگشایی شود، بازگردند.به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، نیکل لامورو، مدیر منابع انسانی شرکت IBM در اطلاعیه ای به کارمندان این شرکت اعلام نمود با عنایت به شیوع سریع کرونای دلتا، ما همچنان خیلی از پایگاههای آمریکایی خویش را در مناطقی که شرایط کلینیکی اجازه دهد، در هفته هفتم سپتامبر بازگشایی خواهیم کرد.

افزایش مجدد آمار مبتلا شدن به کووید ۱۹ در آمریکا به علت شیوع کرونای دلتا و دستورالعمل جدید مرکز کنترل و جلوگیری از بیماری آمریکا در خصوص الزامی بودن زدن ماسک توسط افرادی که به صورت کامل واکسیناسینه شده اند، تغییر برنامه شرکتها برای بازگشایی دفاتر، واکسیناسیون و زدن ماسک را به دنبال داشته است.

این شرکت فناوری به سایر همتایان بزرگ خود در مبارزه با شیوع کرونا پیوسته و از کارمندانش خواسته است به صورت کامل واکسینه شوند.

بر اساس گزارش رویترز، شرکت فیسبوک پنج شنبه گذشته زمان بازگشایی دفاتر خود در آمریکا را تا ژانویه سال ۲۰۲۲ به تاخیر انداخت. این شرکت اعلام نمود واکسیناسیون کووید ۱۹ و استفاده از ماسک برای کارمندانی که به دفاتر آمریکایی برمی گردند را الزامی خواهد نمود. شرکت مخابراتی AT&T کارمندان بخش مدیریت خویش را ملزم کرده است قبل از بازگشت به محل کار، واکسینه شوند.

منبع:

1400/05/24
13:31:11
5.0 / 5
377
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
BestRoid اندروید