درآمد افزایش تعرفه تلفن ثابت، صرف تکمیل شبکه ملی اطلاعات می شود

درآمد افزایش تعرفه تلفن ثابت، صرف تکمیل شبکه ملی اطلاعات می شود

به گزارش بست روید بسته پیشنهادی نحوه تنظیم هزینه تلفن ثابت از جانب شرکت مخابرات تصویب گردید که به باعث آن تمام درآمد حاصل از تنظیم هزینه تلفن ثابت،  در راستای ارتقای سرمایه گذاری در حوزه تلفن ثابت، جبران عقب ماندگی ها و بخصوص در راه تکمیل شبکه ملی اطلاعات هزینه خواهد شد.


به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، مجمع عمومی عادی به صورت فوق العاده شرکت مخابرات ایران، امروز برگزار شد و کلیات در ارتباط با بسته پیشنهادی نحوه تنظیم هزینه تلفن ثابت از جانب شرکت مخابرات با هدف توسعه اساسی و سرمایه گذاری در این بخش زیرساختی به تصویب مجمع رسید.
هدف از تهیه این بسته و برگزاری مجمع عمومی در جهت آن، اهمیت بسیار زیاد بخش تلفن ثابت در توسعه زیرساخت های ارتباطات و بسترسازی برای تکمیل شبکه ملی اطلاعات است که بعد از گفت وگوهای تخصصی بین اعضای مجمع، این بسته پیشنهادی با عنوان "نحوه تنظیم هزینه ماهانه تلفن ثابت" توسط اعضای مجمع تصویب گردید.

همینطور تمام درآمد حاصل از تنظیم هزینه تلفن ثابت در صورت تصویب نهایی در نهادهای بالادستی، طبق برنامه ی مدون شرکت مخابرات ایران، در جهت ارتقای سرمایه گذاری در حوزه تلفن ثابت، جبران عقب ماندگی ها و بخصوص در راه تکمیل شبکه ملی اطلاعات بعنوان رویکرد اصلی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور هزینه خواهد شد. نهایی شدن و اجرای مصوبه مجمع عمومی فوق العاده شرکت مخابرات ایران در مورد جزئیات و کلیات نحوه تنظیم هزینه تلفن ثابت، منوط به تایید آن در ارکان ذی صلاح حوزه رگولاتوری کشور است.
پیش از این هم کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۳۲۴ خدود، تعرفه ارائه خدمات تلفن ثابت در دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستایی و دفاتر فروش و خدمات حضوری دارندگان پروانه ارائه خدمات تلفن ثابت را تصویب کرده بود.1400/06/16
11:04:04
5.0 / 5
515
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
BestRoid اندروید