قابلیت آخرین بازدید برای مخاطبان خاص در واتساپ فراهم می شود

قابلیت آخرین بازدید برای مخاطبان خاص در واتساپ فراهم می شود

بست روید: واتساپ به زودی به شما این امکان را فراهم می آورد که وضعیت ˮآخرین بازدیدˮ خودرا از مخاطبان خاص مخفی کنید.


به گزارش بست روید به نقل از اندرویدپلیس، واتساپ ممکنست یک تغییر سیاست حفظ حریم خصوصی بحث برانگیز پشت خود داشته باشد. در صورتیکه آخرین بروزرسانی بتا برای رفع نگرانی های مربوط به حریم خصوصی در مورد شرکت مادر این پیامرسان یعنی فیس بوک (متا) کمک زیادی نمی کند، اما حداقل به کاربران کمک می نماید در برخورد با افراد دیگری که از این برنامه استفاده می نمایند، خصوصی تر بمانند.
نسخه بتای واتساپ در آٰخرین بروزرسانی ۲.۲۱.۳۳.۱۴، گزینه ای را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد وضعیت «آخرین بازدید» خودرا از مخاطبین خاص پنهان کنید.
در نسخه فعلی، واتساپ فقط سه گزینه برای اشتراک گذاری «آخرین بازدید» امکان پذیر می کند، همه افرادی که شماره شما را دارند، فقط افرادی که در مخاطبین شما ذخیره شده اند یا هیچ کس. راهکار جدید، اشتراک گذاری آخرین بازدید را با اکثریت قریب به اتفاق دوستان و اعضای خانواده فراهم می آورد، در صورتیکه این امکان را نیز به شما می دهد که افرادی را که نمی خواهید، از این فهرست حذف کنید.
اگر می خواهید فرصتی جهت استفاده از این توانایی داشته باشید، آخرین نسخه بتای واتساپ را از پلی استور دانلود کنید. البته هم اکنون، این تغییر هنوز به شکل گسترده در واتساپ اعمال نشده و تنها در دسترس تعداد کمی از آزمایش کنندگان نسخه بتا قرار گرفته است، امابه نظر می رسد زمان زیادی طول نخواهد کشید تا واتساپ آنرا در دسترس تمام کاربران خود قرار دهد.
منبع:

1400/08/23
09:57:07
5.0 / 5
83
تگهای خبر: اندروید , دانلود , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
BestRoid اندروید