شبکه اجتماعی تردز ۱۰۰ میلیونی شد

شبکه اجتماعی تردز ۱۰۰ میلیونی شد

به گزارش بست روید، اپلیکیشن ˮتردزˮ اینستاگرام که مبتنی بر متن است، ظرف مدت پنج روز از زمان ارائه، موفق شد 100 میلیون کاربر را جذب نماید.به گزارش بست روید به نقل از ایسنا، این اپلیکیشن که به عنوان رقیب توییتر شناخته می شود، چهارشنبه گذشته ارائه شد. مارک زاکربرگ، مدیرعامل شرکت متا پلت فرم (شرکت مادر اینستاگرام) در اولین روز عرضه این اپلیکیشن اظهار داشت: در دو ساعت اول، دو میلیون نفر و در مدت چهار ساعت، پنج میلیون نفر و در مدت هفت ساعت، ۱۰ میلیون نفر به "تردز" پیوستند. بامداد روز بعد، مدیرعامل متا اعلام نمود بیش از ۳۰ میلیون نفر عضو اپلیکیشن جدید شده اند.

تاکنون، چت ربات چت جی پی تی شرکت OpenAI رکورددار جذب کاربر بود و در ۴۰ روز نخست عرضه، به ۱۰ میلیون کاربر روزانه و در حدود دو ماه بعد از شروع عرضه، به نقطه عطف ۱۰۰ میلیون کاربر ماهانه رسیده است. باتوجه به اینکه "تردز" در ماه نخست عرضه است، این اپلیکیشن به رکورد ۱۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه رسیده است و الان، حفظ کاربران در این پلتفرم، چالش اصلی خواهد بود.

در حالی که خیلی از افراد تلاش می کنند پلت فرم شبکه اجتماعی متنی متا را امتحان کنند، این اپلیکیشن برخی از خاصیت ها را ندارد. به ویژه از پروتکل "اکتیویتی پاب" که در رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز استفاده می شود، پشتیبانی نمی نماید. متا اعلام نموده است سرگرم کار روی این مسئله است اما تا زمان افزوده شدن این پشتیبانی، این اپلیکیشن قسمتی از اپلیکیشن های غیرمتمرکز نخواهد بود.

بر اساس گزارش وب سایت تِک کرانچ، به علاوه، این اپلیکیشن رابط کاربری وب فقط خواندنی دارد و از جستجوی پست، پیام مستقیم، هشتگ پشتیبانی نکرده و فید دنبال کننده، ندارد.

منبع:

1402/04/19
18:36:21
5.0 / 5
363
تگهای خبر: ربات , سایت , شركت
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
BestRoid اندروید