اسكوتر برقی گمشده ها را به منزل می رساند

اسكوتر برقی گمشده ها را به منزل می رساند

به گزارش بست روید دو شركت چینی و انگلیسی با همكاری یكدیگر اسكوتر برقی هوشمندی را تولید كرده اند كه پال نام دارد و می تواند افرادی كه آدرس منزلشان را فراموش كرده اند را به سرعت به مقصد برساند.


به گزارش بست روید به نقل از دیجیتال ترندز، این اسكوتر با بررسی مسیرهای رفت و آمد روزمره مالك خود و همین طور از راه اتصال به گوشی هوشمند یا ساعت هوشمند وی از راه بلوتوث، اطلاعات لازم در مورد آدرس منزل هر كاربر را دریافت كرده و در حافظه خود ذخیره می كند. پال به یك سیستم كلود موسوم به نیو هم متصل است و اگر فرد نام مقصدی را كه قبلاً به آن رفت و آمد كرده، بیان كند، اسكوتر برقی وی را به صورت خودكار به آن مقصد خواهد برد، حتی اگر وی مسیر حركت به سمت آن مقصد را در ذهن نداشته باشد. البته برای این كار باید از یك هدفون بی سیم خاص كه همراه با این اسكوتر عرضه می شود استفاده گردد.
اسكوتر مورد اشاره مجهز به چهار موتور جداگانه برای هر یك از چهار چرخ خود است و از سیستم ویژه ای برای تقسیم فشار در بین چرخ ها و هم تنظیم سرعت در زمان حركت به سمت چپ و راست یا در سطوح شیب دار بهره می گیرد. همینطور از یك اپلیكیشن برای مدیریت بهینه آن استفاده می شود. بدنه این اسكوتر از فیبر كربنی با یك پوشش مستحكم از جنس گرافن ساخته شده و سبك و در عین حال مستحكم است. قیمت و زمان ارائه عمومی این محصول هنوز اعلام نشده است.

1398/02/08
22:08:46
5.0 / 5
5046
تگهای خبر: شركت , قیمت , گوشی , هوشمند
این مطلب بست روید چطور بود؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب بست روید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
BestRoid اندروید